1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri

11 Pasif Gelir Fikri | Oturduğun yerden 5.000$ kazan Ek Gelir 2022

11 Pasif Gelir Fikri | Oturduğun yerden 5.000$ kazan Ek Gelir 2022
0

11 Eylemsiz Gelir Fikri | Oturduğun yerden 5.000$ kazan #ekgelir – 2022

#EkKazanç #Evdeİş #ekgelir

https://www.youtube.com/watch?v=SyQqDjS54EQ

242 Şahıs Okudu – 113 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Airbnb ‘ye üye ol: https://bit.ly/A1rBnb

İspanya oturum ve yatırım için: haoajans@gmail.com

Kripto: https://bit.ly/2n3m2G

Nasdaq: https://www.nasdaq.com/

Eylemsiz gelir, belirli bir çaba yada vakit yatırımı olmadan devamlı olarak gelir elde etme yöntemidir. İnsanlar çoğu zaman eylemsiz gelir fikirlerini ararlar bundan dolayı bu, daha çok özgürlük ve esneklik sağlar. Eylemsiz gelir fikirleri, birçok insanoğlunun hayallerindeki yaşam tarzını elde etmelerine destek olabilir. İşte size 500 kelimeye sığdırabileceğimiz popüler eylemsiz gelir fikirleri.

Airbnb
Ben hem Türkiye hem Avrupada bunu yapıyorum. Barselonaya ilk geldiğimde birini göstermiştim size, fena halde aldığımız evi tadilat vs 1,5 senedir airbnbde misafirleri ağırlıyor. Türkiyede yazlığınız kullanmadığınız evler var ise derhal çalıştırın bence yatmasın. Haftalık aylık kiraya verebilirsiniz. döviz kazanırsınız. Bilhassa dinlence beldeleri gezgin rus dolu. Birkaç haftalık seyehatlere çıkıyorsanız kendi evinizi bile verebilirsiniz.

Borsa – kripto
Paranız bankada duruyorsa erir. Paranız faizdeyse de gene erir bundan dolayı her faiz enflasyonun altındadır. altın alim, dolar alim bunlar eskide kaldı bence. Ben bir tek dünya şirketlerini tavsiye ederim. Bilhassa nasdaq S&P500 kısaca en büyük 500 firmanın hisselerinin olduğu bir sepet. Temettü dağıtan hisselerden alırsanız azca da olsa senelik tertipli geliriniz olur.

Bu kanalda birkaç ay ilkin ilk kez kriptodan bahsettim bitcoin 18bin civarındaydı bikaç şahıs abi bitcoin bitti iyi mi önerirsin yazmıştı. Bu ikinci bahsedişim ve 30 bin oldu. 1 seneye kalmaz ciddi yükseliş temenni ediyorum. Yatırım yapacaksınız binance tavsiye ederim iyi mi alabilirsinizi özetleyen bir yazı koydum açıklamalara. Borsa ve kriptaya tamamen sıfırlansa üzmeyecek yatırım yapın. Aceleciyseniz, heyecanlıysanız asla bulaşmayın bence size gore değil.

Gayrimenkul yatırımı: Gayrimenkul yatırımı, ev satın alarak yada kiralayarak eylemsiz gelir elde etmenin popüler bir yoludur. Kiralık mülkler, bilhassa de oldukca sayıda mülk sahibi olduğunuzda, istikrarlı bir eylemsiz gelir deposu olabilir. Airbnb şeklinde platformlar vesilesiyle kısa dönemli kiralamalar da popülerdir.

Hisse senedi yatırımı: Hisse senedi yatırımı, uzun solukta yüksek getiri sağlayabilecek bir eylemsiz gelir deposudur. İyi bir hisse senedi portföyü, tertipli temettü ödemeleri ve hisselerin kıymet kazanması yöntemiyle eylemsiz gelir elde etmenize destek olabilir.

Dijital ürün satışı: Dijital ürünler, kitaplar, müzik, fotoğraf ve yazılım şeklinde materyalleri ihtiva eder. Bu ürünleri yaratmak için evvelde bir çaba sarf etmeniz gerekebilir, sadece bir kez hazır olduklarında, çevrimiçi pazarlarda satarak eylemsiz gelir elde edebilirsiniz.

Blog yazma: Kendi blogunuzu yazarak, reklamlardan, sponsorlu yazılardan ve ortaklık programlarından eylemsiz gelir elde edebilirsiniz. Yüksek kaliteli içeriklerle blogunuzu büyüterek, izleyicilerinizin sayısını artırabilir ve reklam verenler için daha çekici hale gelebilirsiniz.

Günümüzde birçok insan ek gelir elde etmek için ek iş fikirlerini araştırmaktadır. Ek iş fikirleri, bilhassa de evden emek verme fırsatları, yüksek talep görmektedir. İşte size ek iş fikirleri hakkında bazı tavsiyeler:

Dijital pazarlama hizmetleri: Dijital pazarlama, işletmelerin ürün yada hizmetlerini çevrimiçi platformlarda tanıtmak için kullanılan bir stratejidir. İyi bir dijital pazarlama uzmanıysanız, evden emek vererek işletmelere dijital pazarlama hizmetleri sunarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Freelance yazarlık: Freelance yazarlık, çevrimiçi içerik oluşturma hizmetleri sunarak para kazanabileceğiniz bir öteki popüler ek iş fikridir. Makaleler, blog yazıları, haberler ve reklam metinleri şeklinde çeşitli içerik türlerinde yazarlık yapabilirsiniz.

Dropshipping: Dropshipping, bir ürünü satın almaksızın çevrimiçi satış yapmanın bir yoludur. Bu iş modelinde, ürünü tedarikçiden satın alıp müşteriye gönderirsiniz. Ödeme işlemi yapıldıktan sonrasında, tedarikçi ürünü müşteriye gönderir. Bu yöntem, satın alma ve envanter yönetimi şeklinde sorunları ortadan kaldırarak, e-ticaret işletmeleri için popüler bir çözüm haline gelmiştir.

İnternet üstünden satış yapma: İnternet üstünden satış yapmak, eBay yada Etsy şeklinde platformlar üstünde kendi ürünlerinizi satmanın yanı sıra, Amazon FBA şeklinde işletmeler için satış yönetimi hizmetleri sunarak da ek gelir elde etmenize destek olabilir.

Emlak danışmanlığı: Emlak danışmanlığı, ev satışı yada kiralama işlemlerinde müşterileri yönlendiren bir meslektir. Eğer emlak sektöründe bilginiz var ise, eml

B u r d a y s a n G e l
📷 https://www.instagram.com/hikmetaniloztekin
🐥 https://www.twitter.com/hikmetaniloztekin

D e s t e k V e r
🎴Kanala destek: http://bit.ly/AileyeKatıl

# s ü p e r p a z a r
🗞 Her pazar bir mail tamamen parasız https://www.hikmetaniloztekin.com

D i ğ e r K a n a l
🍿 shorts: https://bit.ly/haoshorts
🪴 O (yakında): https://bit.ly/sennuroztekin

Hikmet Anıl Öztekin

Anasayfa


Kurumsal: haoajans@gmail.com

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap