1. Anasayfa
 2. Kişisel

5 banka yüzde 0 (faizsiz) kredi vermeye başladı! İşte ödeme tablosu Banka Kredi

5 banka yüzde 0 (faizsiz) kredi vermeye başladı! İşte ödeme tablosu Banka Kredi
0

5 banka yüzde 0 (faizsiz) kredi vermeye başladı! İşte ödeme tablosu #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

135 Şahıs Okudu – 1 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

5 banka yüzde 0 (faizsiz) kredi vermeye başladı! İşte ödeme tablosu
Merkez Bankası faiz artırım kararını açıkladıktan sonrasında birçok banka kredi faizlerini artırmaya başladı. Bunun üstüne kredi çekmek isteyenler de bankaların sunmuş olduğu faiz oranlarını merak ediyor. Aktarılan son habere bakılırsa 5 banka faizsiz kredi veriyor!
Artış gösteren ekonomik kriz ne yazık ki günümüzde pek oldukca kişinin geçimini zorlaştırmaya devam ediyor. Bu aşamada bankaların sunmuş olduğu faiz oranlarının cazip gelmesi halinde pek oldukca şahıs kredi çekmeye çalışıyor. Kredi çekerken bankaların sunmuş olduğu faiz oranları da büyük ehemmiyet taşıyor. Peki, hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? İşte detaylar
Bazı bankalar yeni müşterilerine belirli miktarlarda faizsiz kredi vermeye başladı. Ödeme tablolarının ve vade miktarlarının da açıklanmış olduğu krediler için detaylar şu şekilde:

EN PARA
Faizsiz kredi veren bankaların başlangıcında en para geliyor. Yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL’ye kadar 6 vadede kredi veriliyor. Aylık ödeme miktarı 1.666,67 TL olarak açıklandı.
AKBANK
Faizsiz kredi veren bir öteki bankalar içinde Akbank bulunuyor. Akbank, yapmış olduğu açıklamasında yeni müşterilere hususi yüzde 0 faizle 20 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Vade miktarı ise 6 ay.

QNB FİNANSBANK
Yeni müşterilere hususi faiz oranı yüzde0 olan kredide 6 ay vadeli 10 bin TL nakit ön ödeme ve 10 bin TL kredi verileceği açıklandı
YAPIKREDİ
Yapıkredi de yeni müşterilere hususi kredi veriyor. 6 ay vadeli 15 bin TL nakit ön ödeme ve Chippin’e üye olana 5 bin TL nakit ön ödeme verilecek. Faiz oranı yüzde 0 olarak açıklandı.

GARANTİ BBVA
Güvence Bankası da yeni müşterilere hususi 6 ay vadeli ve 0 faizli 15 bin TL kredi veriyor.

BANKALARA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİYOR
Bankaların sunmuş olduğu faiz oranları ve verecekleri kredi miktarı değişkenlik gösterebiliyor. Genel olarak 0 faizli krediler nakit ön ödeme mantığında yeni müşterilere hususi olarak tek seferlik veriliyor. Bunun haricinde kredi çekmek isteyenler için güncel faiz oranları sunuluyor. Bankaların averaj olarak krediler için uyguladığı faiz oranı yüzde 3’ün üstünde. Tercih edeceğiniz bankanın internet sayfası üstünden hesaplama yapabilirsiniz. #ahaber #bbctürkçe #cnntürk #gündem #haber #haberler #haberturk #2023 #2024 #2025

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir