1. Anasayfa
 2. Kişisel

Banka u shiti kredinë. Si u nxorrën në ankand banesat për vlera qesharake Banka Kredi

Banka u shiti kredinë. Si u nxorrën në ankand banesat për vlera qesharake Banka Kredi
10

Banka u shiti kredinë. Si u nxorrën në ankand banesat për vlera qesharake #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

3780 Şahıs Okudu – 29 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#NëShënjestër #News24 #Mikrokreditë #KreditëKëqija #MicroCreditAlbania #BankaShqipërisë #
Emisioni ‘Në shënjestër’, trajtoi këtë të mërkurë, fenomenin e institucioneve financiare që merren me mbledhjen e kredive të këqija, kredi të konsumatorëve të ndryshëm të cilat i kanë blerë nga bankat e nivelit të dytë. Instituciome financiare të cilat rezulton se nëpërmjet mashtrimit i kanë robëruar edhe më shumë këta kreditorë.
Autore & Drejtuese Klodiana Lala
Kryeredaktor: Dritan Laci

Per me shume video dhe lajme klikoni https://www.balkanweb.com, faqja me e klikuar shqiptare…

Gazeta shqiptare
https://www.youtube.com/channel/UCZFMVZLv9ySLv8l9uRz5NBg

SUBSCRIBE ne kanalin ‘Gazeta Shqiptare’

PER ME SHUME LAJME DHE VIDEO:
• Na ndiqni në faqen tonë zyrtare:
www.gsh.al
• Ndiqni ‘Gazeta Shqiptare’ në feysbuk
• Ndiqni ‘Gazeta Shqiptare’ në Instagram

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (10)

 1. 1 Şubat 2024

  Banka e shqipërisë është hajdutja më e madhe në këtë mes sepse nga aty nis zinxhir maskarallëku që lejon këto shushunja që i pijnë gjakun njerzve të thjeshtë dhe të gjithë punonjësve drjtuesve të bankës qëndrore që nëpërmjet ligjit lejojnë këto paçavure,inshallah ju zëntë haka e pupullit aty ku ju dhemb më shumë.

 2. 1 Şubat 2024

  Po pse jau japin

 3. 1 Şubat 2024

  Ligji. I denon njerezit dhe kur nuk e dine ligjin eshte pergjegjesi e te gjitheve ta dine ligjin. Po per fat te keq ligji. Keq interpretohet po dhe per kete ka ligje qe Keqinterpretuesit. Te denohen dhe duhen te denohen rende. Sepse nuk ka ligje. Te pasakta ka. Njerez qe i shkelin ligjet. Ligjet. Meritojne respekt

 4. 1 Şubat 2024

  Falimentimi dhe shitja e tirana bank. Eshte nji deshmi fakti. Dikur prolamonte dhe rreklamonte se kishte investime ne masen 30 perqund. Te ekonomise braktiset mbasi eshte vjedhur dhe degjeneruar dhe shitet per 3 ose 5 perqind. Te totalit. Fallso qe kishin proklamuar po dhe te vertet. Sepse kishin gjeneruar miliona euro. Nga banka e shtetit duke i vjedhur dhe ku i dihet ku i kane derguar ndoshta dhe. Jashte shtetit

 5. 1 Şubat 2024

  Fai eshte dhe i atyreve. Qe aplikojne dhe shpifin ne emer te ligjit duke krijuar dhe banka. Ne rrang mashtrimi

 6. 1 Şubat 2024

  Padiskutim keto jane mashtrime qe ndikojne. Ne jeten e qytetarve po mashtrimin e kane bere persona. Qe jane lart nga banka e shtett deri ne ministrin e financave deri ne bankat e nivelit te dyte. Deri shitblerja e bankave qe i falimentuan. Dhe askush nuk. Ka pergjesi.

 7. 1 Şubat 2024

  Klodjana Lala bravo për këtë emisjon,por vjedhja vazhdon ju Klodi çonja deri në fundë kltë çeshtje alarmante . Respekte.

 8. 1 Şubat 2024

  Zonja LALA pershendetje nga USA jeni gazetarja e shkelqyer dhe kryesorja e pa korruptuar siç mundet te jene disa si puna e atij kokmadhit..shikoni dhe ate NOA- ne durres se eshte banka me e korruptuar qe ka planet kjo nga eksperienca e disa familjareve te mi..o zot nightmare, nga shtate miljon u paguan 18 milion per dy vjet e paguam para kohe se nuk e kuptonim se ku e kishte fundin.E ku te ankoheshim ke ai drgaxhiu apo ke likja me s’halen qe mendojn se jan te perjetshem..ikem nga ai vend e do mundohemi ti marim te gjithe njerzit tane..Kemi lindur per se dyti

 9. 1 Şubat 2024

  Po spaku ku esht qelbesirat i kan masakru fukarenjt po ska m shtet m qelbur na ky q po kalon shqipria ket radh dhe komunizmi ska qen keshu buk t jep ky shtet pusht ta mer dhe kafshaten e bukes Zoti ju denoft

 10. 1 Şubat 2024

  Kan tall k…. Me popullin😢😢

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir