1. Anasayfa
 2. Kripto Paralar

Bitexen Borsası Kimin? Sahibi Kim? Bitexen 2022

Bitexen Borsası Kimin? Sahibi Kim? Bitexen 2022
0

Bitexen Borsası Kimin? Sahibi Kim? #Bitexen – 2022

#bitexen #parakazanma #kripto

0 Şahıs Okudu – 0 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bitexen borsası, 2018 senesinde Fatih Faruk Ozer tarafınca kurulmuştur. Fatih Faruk Ozer, Bitexen’in kurucusu ve CEO’sudur. Bitexen, Türkiye merkezli bir kripto para borsasıdır ve Türk kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Binance’in %20 yaşam boyu komisyon indirimi ve DCFNBFB1 referans koduyla 100 dolarlık kupon avantajları, yeni kullanıcılar için çekici bir tekliftir. Bu referans kodu, Binance borsasına kayıt olurken kullanıcı tarafınca girilmelidir ve kayıt tamamlandıktan sonrasında bu avantajlardan yararlanılamaz.

Binance, geniş varlık yelpazesi, yüksek likidite, düşük işlem ücretleri ve güvenilirlikle kripto para alım satımında dünya genelinde önder bir borsadır. Ek olarak, çeşitli finansal ürünleri destek sunar; vadeli işlemler, spot tecim, staking benzer biçimde avantajları ihtiva eder. Binance ek olarak güvenlik, düzenleyici uyumluluk ve devamlı inovasyon mevzularında sektör lideridir.

Sadece, borsa seçimi kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara bağlıdır. Bitexen benzer biçimde mahalli borsalar ile Binance’i karşılaştırırken, kullananların mahalli düzenlemelere uyumluluk, desteklenen varlıklar ve platformun kullanım kolaylığı benzer biçimde faktörlere dikkat etmeleri önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir