1. Ana Sayfa
  2. Kişisel

BUGÜN AÇIKLANDI! KAMU BANKALARINDAN EMEKLİYE YÜKSEK PROMOSYON VE FAİZSİZ KREDİ İMKANI Banka Kredi

BUGÜN AÇIKLANDI! KAMU BANKALARINDAN EMEKLİYE YÜKSEK PROMOSYON VE FAİZSİZ KREDİ İMKANI Banka Kredi
0

BUGÜN AÇIKLANDI! KAMU BANKALARINDAN EMEKLİYE YÜKSEK PROMOSYON VE FAİZSİZ KREDİ İMKANI #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

298 Şahıs Okudu – 3 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Banka değişiklik yapmak isteyen emekliler için son müracaat zamanı, 31 Ağustos olarak belirlenmişti. Birçok banka, emekli promosyon kampanya sürelerini 30 Eylül 2022 evveliyatına kadar uzatma sonucu aldı. Ekim ayının başlamasıyla beraber bir oldukca banka son müracaat tarihini Ekim ayı sonuna kadar uzatırken bazı bankalar ise 2022 yılının sonuna kadar uzattı.
Bankadan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşteriler için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına nazaran hesaplanmaktadır.
VakıfBank’tan emekli promosyon kampanyası güncellendi!
SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin gündeminde banka promosyon ödemeleri yer ediniyor. İşte 2022 Kasım ayı güncellemesinin peşinden VakıfBank emekli promosyon ödemeleri hakkında güncel durum…
Emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyen vatandaşlar, bankaların verdiği promosyon ücretlerini araştırıyor. Rekabet devam ederken, Vakıfbank’ta kasım ayı ödemelerini güncelledi.
Vakıfbank emekli promosyon ödemeleri için şu şartları belirledi; 3 yıl süre ile emekli maaşının bankadan alınması taahhüt edilmelidir.
Söz mevzusu 3 senelik süre içinde, gelir/aylık tutarlarında meydana gelecek senelik artış dolayısıyla, gelir/aylık alanlara ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.
Emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşımak için en yakın Vakıf Bank Şubesine müracaat edilebilir ek olarak Vakıf Bank yurtiçi Atm cihazları, Vakıf Bank M
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Merhabalar ben Mustafa Arılık ! Youtube hemen hemen yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı mevzularda destek olabilmek amacıyla ”iyi mi yapılır” videoları paylaşıyorum. Ek olarak iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken oldukca eğleniyorum ve birçok gülünç anlamış olur yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap