1. Anasayfa
 2. İş Fikirleri

Ek İlave Ödemeler Geliyor! Resmi Gazete’de Çıktı: Tüm Emeklilere 9900 TL Ödeme Yatacak Ek Gelir 2022

Ek İlave Ödemeler Geliyor! Resmi Gazete’de Çıktı: Tüm Emeklilere 9900 TL Ödeme Yatacak Ek Gelir 2022
2

Ek İlave Ödemeler Geliyor! Resmi Gazete’de Çıktı: Tüm Emeklilere 9900 TL Ödeme Yatacak #ekgelir – 2022

#EkKazanç #Evdeİş #ekgelir

3461 Şahıs Okudu – 24 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Emekli maaşı alanlara resmi gazeteden müjde çıktı. ek ilave ödemeler emeklinin IBAN numarasına yatacak. SSK bağ-kur işgören emeklisi için 9.900 TL Ek ödeme onaylandı.
Ek İlave Ödemeler Geliyor! Resmi Gazete’de Çıktı: Tüm Emeklilere 9900 TL Ödeme Yatacak – Resmi gazetede emekliye son dakika müjdesi geldi. Milyonlarca emekliyi sevindiren izahat yapılmış oldu. Şubat ayı itibarıyla zamlı tam maaşlarını alacak olan emekliler için ek ödeme desteği geliyor. Cumhurbaşkanı imzası ile resmi gazetede gösterilen karar doğrultusunda emekliye verilecek olan ek ödeme miktarı da ortaya çıktı. Finansbank tarafınca sağlanacak olan ek ödeme 9900 TL olacak nokta tüm emekliler müracaat yapmak koşulu ile ödeme almaya hak kazanacak.

Milyonlarca emekli 2024 Ocak zamlarını heyecanla bekliyordu. Beklenen haber Nihayet geldi emeklilere yapılacak zam oranları kesinleşti. Tüm emekliler yüzde 49.25 oranında zam aldı. Emekli maaşlarına meydana getirilen ilave zamlı ödemeler Şubat ayından itibaren tam olarak yatacak. Ocak ayında noksan maaş alan emekliler ise zam farkı ödemelerini şubat ayının ilk haftasında alacak. Tüm bu gelişmeler emekliliği sevindirirken yeni bir haber daha var. Milyonlarca emekli için resmi gazetede ek ödeme sonucu çıktı. SSK bağ-kur 4 C ve EYT emeklisi müracaat yapmak koşuluyla 9900 TL’lik ek ödeme fırsatından faydalanacak.
EMEKLİYE EK ÖDEME RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI
Bankalar tarafınca emekliye sunulan ek ödemeler adeta vatandaşın imdadına hazır şeklinde yetişiyor. Her ne kadar maaş zamları yüksek olsa da emekliler hala geçim sıkıntısı yaşıyor. Bu durumun ortadan kaldırılması için SGK ve bankalar içinde promosyon anlaşması yapılmış oldu. Tam 19 banka ile masaya oturan Toplumsal Güvenlik Kurumu, emekli vatandaşlara ek gelir imkanı sağlamış oldu. Ocak 2024 itibariyle de Birçok banka ek ödeme fırsatlarını güncellemeye devam ediyor.

Emekli promosyon kampanyalarında yeni güncelleme haberi ise Finansbank’tan geldi. QNB Finansbank tarafınca meydana getirilen açıklamaya gore emekli maaşını Finansbank’a taşıyan ve 3 yıllığına taahhüt veren emeklilere 9900 TL’lik promosyon desteği verileceği bildirildi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 31 Ocak 2024

  Yuh yalancı makınası

 2. 31 Ocak 2024

  Yakaniniz batsin bu promasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir