Emekli Maaşlarına Yapılacak 8000 Lira Seyyanen Zam Tarihi Belli Oldu Mu? Memur Maaşları 2022
6

Emekli Maaşlarına Yapılacak 8000 Lira Seyyanen Zam Zamanı Belli Oldu Mu? #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

14492 Şahıs Okudu – 39 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Emekli maaşı zammı 2023 ve emekli zammı 2023 miktarının ne kadar olacağı araştırılıyor. Emekli zammı ile beraber emekli maaşı ne kadar oldu sorusu, emekli promosyon 2023 , emekli zammı 2023 son dakika , emekli maaşları ne kadar olacak mevzuları da oldukça fazla sorgulatılıyor. Emekliye müjde son dakika , emekli zammı 2023 son dakika çıkmış oldu mu? Emekli intibak son dakika , emekli intibak 2023 ve emekli intibak yasası 2000 sonrası belli oldu mu? , emekli intibak zammı son dakika , emekli intibak yasası çıkmış oldu mu? İntibak yasasında son durum ne oldu Emekli bayram ikramiyesi 2023 , emekli bayram ikramiyesi ne süre verilecek? Emekli bayram ikramiyesi 2023 ne kadar olacak? Emekli bayram ikramiyesi zam var mı? Emekliye zam ve emekliye yılbaşı ikramiyesi ne süre? Soruları da oldukça aratılanlar içinde. Emekliye ek ödeme müjdesi son dakika , emekliye en oldukça promosyon veren bankalar açıklandı! Emeli ocak zammı 2023 , emekli temmuz zammı 2023 ne kadar olacak? Emekliye asgari ücret ayarı son dakika gelişimleri , emekli ek ödeme son dakika ve emekli maaşı ek zam merak edilmekle beraber bu mevzularda gelecek son dakika açıklamaları planlanıyor.
Emekli Maaşlarına Yapılacak 8000 Lira Seyyanen Zam Zamanı Belli Oldu Mu?

SON DAKİKA GÜNCEL HABERLERİ VE GELİŞMELERİ KAÇIRMAMAK İÇİN ABONE OLMAYI UNUTMAYIN
➤https://www.youtube.com/channel/UC7h0zpUKtPJZP4_nw7_TD5Q

Son dakika emekli haberleri , emekli maaşı ne kadar oldu? , emekli maaşı ne kadar olacak? emekli maaşı hesaplama iyi mi yapılır? , emekli maaşı ne olacak? emekli maaşı iyi mi hesaplanır? Emekli intibak zammı son durum ne oldu? Emeli maaşı ocak zammı 2023 ne kadar olacak? , emekli maaşı temmuz zammı 2023 , emekli bayram ikramiyesi ne kadar olacak , emekli bayram ikramiyeleri belli oldu mu , emekliye ek ödeme zammı benzer biçimde birçok mevzudan anında haberdar olabilmek için kanalımızdaki videoları takip etmeye devam edin.

#Emeklizammı2023
#intibakzammı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

 1. Lan sıkdıt gıt..

 2. Benim kusuruma bakmayın, hükümet her harakatınızda hatalar var bir türlü adaleti sağlayamıyorsunuz. Geri dönğn emekli memur çalışanın %70 maaş alsın.

 3. 17 Kasım 2023

  LAFONTEN. DEN. MASALLAR…
  ALLAH. BUNLARI. BİLDİĞİ. GİBİ. YAPSIN …TÜM. EMEKLİLEREDE. ACISIN…RAHMET. ETSİN..YARDIM. EYLESİN…..İ N Ş A L L A H..

 4. 17 Kasım 2023

  Dul ve yetimleri ev kirası d.gaz elektrik su ödemesi yok sanki.ne yiyecek ne içecek düşünen yok başka ihtiyaclarda önemli değil onlar için.en düşük kira parası bile değil maaşım.olmeden mezara soktular bizi.maas var diye hiç bir yardımda vermiyorlar.cok zor durumdayız.

 5. 17 Kasım 2023

  Beyfendi sadece memur emeklisi mi ve sende mi SSK bagkurluyu 4c dul yetim bizleri niye konusmuyorsun ayrincalik sendemi yapıyorsun yazık sizlere

 6. 17 Kasım 2023

  Bizim de maaşlar dilanlarınki gibi olacakmı dilanda bizi görecekmi he zengin zengin hehehehe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir