1. Ana Sayfa
  2. Memur

Emekli maaşlarına yapılacak yeni ek zam kararı açıklandı! EMEKLİ ZAMMI Memur Maaşları 2022

Emekli maaşlarına yapılacak yeni ek zam kararı açıklandı! EMEKLİ ZAMMI Memur Maaşları 2022
3

Emekli maaşlarına yapılacak yeni ek zam sonucu açıklandı! EMEKLİ ZAMMI #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

1366 Şahıs Okudu – 6 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bu videomuzda emekli zammı 2023 ne kadar? Emekli maaşı zammı 2023 soruları , emekli maaşı ve emekli maaşları , emekli maaşları ne kadar oldu , emekli zammı 2023 son dakika mevzularını sunuyoruz. Emekli promosyon 2023 , emekli maaşları ne kadar olacak ? Emekli haberleri takip ediliyor. Emekli zammı son dakika 2023 çıkmış oldu mu? Emekliye müjde son dakika , emekli intibak yasası , emekli intibak 2023 , emekli intibak zammı son dakika konularının yanı sıra , emekli intibak son dakika , emekli intibak yasası 2000 sonrası mevzusu, emekli intibak yasası çıkmış oldu mu? , intibak yasasında son durum u merak ediliyor. İntibak yasası son dakika , intibak zammı ne süre verilecek? Emekliye zam ve emekliye yılbaşı ikramiyesi ne süre? Emekliye ek ödeme müjdesi son dakika , emekliye en oldukca promosyon veren bankalar açıklandı! Emekli bayram ikramiyesi 2023 , emekli bayram ikramiyesi ne süre verilecek? Emekli bayram ikramiyesi 2023 ne kadar olacak? Emekli bayram ikramiyesi zam var mı? Emeli temmuz zammı 2023 , emekli ocak zammı 2023 ne kadar? Emekliye asgari ücret ayarı son dakika gelişimleri , emekli ek ödeme son dakika ve emekli maaşı ek zam şeklinde mevzular da en oldukca merak edilenler içinde yerini alıyor.
Emekli maaşlarına yapılacak yeni ek zam sonucu açıklandı! EMEKLİ ZAMMI

SON HABERLERİ VE GELİŞMELERİ KAÇIRMAMAK İÇİN HEMEN ABONE OL
👉https://www.youtube.com/channel/UCqxmdRAkDcjjueZ1LsdmVSA

Emekli intibak 2023 son dakika , son dakika emekli haberleri , emekli bayram ikramiyeleri belli oldu mu? emekliye ek ödeme zammı ne kadar? emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli intibak zammı son durum , emekli maaşı hesaplama , emekli maaşı iyi mi hesaplanır? Emekli intibak zammı son durum , Emekli intibak yasası çıkmış oldu mu? , Emekli maaşı ocak zammı 2023 , emekli maaşı temmuz zammı 2023 , emekli bayram ikramiyesi ne kadar olacak şeklinde birçok mevzu toplumun büyük bir kesiminin ilgisini çekmeye devam ediyor.

#EmekliZammı2023
#Emeklihaberleri

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 1 hafta önce

    Allah aşkına bu 1000,2000,3000 le bu emekli ne yapacak. ?Emekliler insan değil mi? Hani enfasyon üzerinde zam bu mu? Lütfen bir kaç ay bu maasla gecinsinler öyle konuşalım.

  2. 1 hafta önce

    5500 TL nnormal bir aile nin gecinmesi için yeterlimi sizce emekliyi kendi ekonomik beceriksizlikleri yüzünden açlığa mahkum edenleri unutmiyacagiz bir söz vardır kurt kışı bir şekilde atlatır ama yediği ayazı unutmaz

  3. 1 hafta önce

    🙄🤔❓Nişin gurbetçilerin ikinci ve üçüncü kucak lılar staç günleri ve iç günleri SSK dan giriş günü sayılmıyor türkiyede burdada mağduriyet var gurbetçiler de 🙄🤔❓

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir