1. Ana Sayfa
  2. Memur

Emeklilere 2023 maaş zam oranları ortaya çıktı! emekli haberleri Memur Maaşları 2022

Emeklilere 2023 maaş zam oranları ortaya çıktı! emekli haberleri Memur Maaşları 2022
1

Emeklilere 2023 maaş zam oranları ortaya çıktı! emekli haberleri #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

705 Şahıs Okudu – 4 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Emekli maaşı zammı 2022 , Emeklilik , emekliye müjde son dakika , emekli zammı 2022 ne kadar ? Emekli maaşları , Emekli ikramiyesi ne süre verilecek ? Emekli temmuz zammı ve emekli ocak zammı ne kadar ? Emekli haberleri son dakika , Emekli zammı 2022 son dakika , Emekli maaşları ne süre yatacak ve emekli maaşı ne kadar oldu soruları emekliler tarafınca soruluyor. Emekli intibak 2022 son dakika , Emekli intibak zammı , emekli intibak yasası 2000 sonrası , emekli intibak zammı son dakika , intibak yasasında son durum 2022 , emekli intibak zammı ne süre verilecek sorularıda merak edilenler içinde! Emekli yılbaşı ikramiyesi ve emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Emekli bayram ikramiyesi zam var mı ?
Emeklilere 2023 maaş zam oranları ortaya çıktı! emekli haberleri

𝙇𝙐̈𝙏𝙁𝙀𝙉 𝙆𝘼𝙉𝘼𝙇𝙄𝙈𝙄𝙕𝘼 𝘼𝘽𝙊𝙉𝙀 𝙊𝙇𝙈𝘼𝙔𝙄 𝙐𝙉𝙐𝙏𝙈𝘼𝙔𝙄𝙉
👉 https://www.youtube.com/channel/UCdPvrECe_aIiIpDqaZOjyPw

Emekliye zam , emekliye ne kadar zam geldi ? , emekliye zam var mı? , Emekliye zam 2022 ve emekliye müjde son dakika 2022 , emekliye bayram ikramiyesi 2022 , emekli intibak zammı son dakika , emekli kurban bayramı ikramiyesi ve emekli ramazan bayramı ikramiyesi ne kadar oldu? İntibak yasası ne süre çıkacak? İntibak yasası meclisten geçti mi ? , 2000 sonrası emekli intibak yasası son durum mevzularını emekliler videolarımızda bulabilirler.

#emeklilik
#intibakzammı
#emeklizammı2022

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 ay önce

    Ben 9161 gün 12 basamaktan esnaf bağkurundan emekli oldum kiram o zaman 140 m kare şehirin ortasında 70 TL idi maaşımın 5 te biri idi bugün ise 2,5 misli hangi büyümeden bahsediyorsunuz evet büyüyen oldu ama emekliler değil kapitelis sistemden nemalanlar oldu hem de ülkemi yönetenlerin sayesinde bizler ancak bankaların ve varlık fonlarınnın tefecilerine mahküm olduk bunlara sebeb olanlara ödediğim her kuruş paramı helal etmiyorum ilk önce kendi vatandaşını bakın her cuma hutbe okunuyor ilk önce en yakının diye söylüyor imam efendi söze geldimi çalmadık kapı kalmasın diye söylüyorlar sade sözde kalıyor. Sayg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir