1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri

EMEKLİLERİ EMEKLİ ETMEYEN MESLEK (Emekliye Ek Gelir Hobi Koyunculuğu) Ek Gelir 2022

EMEKLİLERİ EMEKLİ ETMEYEN MESLEK (Emekliye Ek Gelir Hobi Koyunculuğu) Ek Gelir 2022
3

EMEKLİLERİ EMEKLİ ETMEYEN MESLEK (Emekliye Ek Gelir Hobi Koyunculuğu) #ekgelir – 2022

#EkKazanç #Evdeİş #ekgelir

217 Şahıs Okudu – 38 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Dostlar dağda bayırda dolaşıyoruz. Güzel Ülkemin her yanında yepyeni bir şeyler buluyoruz. Bugünkü konuğumuz fabrikadan emekli olup köyünde koyun bakarak yaşamını sürdüren bir yurttaş. Üstelik evinden çıkınca önü mera. Hem de ne mera yaz kış otlat dur. Devamlı kullandığım bir sözü burada tekrardan tekrarlamak isterim. Ülkemizin Geleceği Küçükbaşta, Küçükbaşın Geleceği de Meralar, Meralar, Meralar….
İyi seyirler.

Dostlar her insana slm. Ben Osman Tanju Güneri. 15 yıl yurt haricinde yaşadım. İngiltere Royal Berkshire College of Agriculture ve ABD Minnesota Üniversitesi okullarında ziraat ve hayvancılık üstüne eğitim aldım. Bununla birlikte her iki ülkede çiftliklerde vazife aldım. Bilhassa South Dakota’da 300 başlık bir sağmal inek çiftliğinin sorumluluğunu aldım. Bu tecrübelerimi Türkiye’deki dostlarımla paylaşabilmek için bir youtube kanalı açtım. Kanalımda küçükbaş hayvancılık, koyun ve keçi bakımı, ağıl yapımı ve tavsiyeleri, küçükbaş hayvancılık danışmanlığı, koyun ve keçi yerli ve yabancı ırkların tanıtımı, ülkemizin değişik yörelerindeki çiftlik yapıları, sürü yönetimi için İrlanda’dan getirmiş olduğum TGM Software Solutions programının tanıtımı ve kurulum işlemlerinin videolarını seyredebilirsiniz.

EMEKLİLERİ EMEKLİ ETMEYEN MESLEK (Emekliye Ek Gelir Hobi Koyunculuğu)

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 2 hafta önce

    Emeğinize sağlık Osman bey gene hoş bir pazar videosu izledik. Hayvanları yakın plan çekmeye özen gösterebilirseniz çok daha iyi olacak. Hayvan üzerinde anlatım çok yararlı oluyor. Bu gün itibariyle kuzu karkas yağsız ince kuyruklu 140 TL yi buldu. Dana ile arasındaki farkı kapattı parite eskisi gibi kuzu lehine açılacak izlenimi var. Herkese iyi pazarlar.

  2. 2 hafta önce

    MAŞAALLAH BEREKET Lİ OLSUN KARDEŞİM

  3. 2 hafta önce

    Kısa ve öz video olmuş yüreğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir