1. Ana Sayfa
  2. Memur

EMEKLİ’YE EK ZAM YASASI SONUÇLANDI ERDOĞANDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR Memur Maaşları 2022

EMEKLİ’YE EK ZAM YASASI SONUÇLANDI ERDOĞANDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR Memur Maaşları 2022
0

EMEKLİ’YE EK ZAM YASASI SONUÇLANDI ERDOĞANDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

468 Şahıs Okudu – 5 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Emekli ve memurlara yapılması planlanan refah artışlarının bir benzerinin asgari ücretliye de uygulanması umut ediliyor. Asgari ücrette işverenlerin de korunması ve istihdamın devam etmesi noktasında bazı teşviklerin gelmesi de söz mevzusu olabilecek.
Bu aşamada hususi sektörde çalışan milyonlarca yurttaş açısından da asgari ücret büyük ehemmiyet taşıyor. Asgari tutara yapılacak bir artış öteki çalışanların da maaşlarını yukarı çekecek. Bu aşamada asgari ücretten vergi alınmaması daha yüksek maaş alanları da ilgilendiriyor.
Tüm maaşlardaki asgari ücret kadar kısım vergiden muaf tutuluyor ve kalan kısım üstünden vergilendirme yapılıyor.
Emekli ve işgören zammı ile 6 tabloda tüm maaşlar netleşti! 2023 Ocak zammı ve emekli-memur maaşları ne kadar olacak?
Son dakika haberi…Emekli ve işgören zammı için 2 aydan azca bir süre kala yeni hesaplar ortaya çıkıyor. Ekim ayı enflasyon sayıları sonrası 4 aylık zam oranı kesinleşirken, en düşük emekli ve işgören maaşı dahil 15 meslekte hesaplar netleşti. Ocak zammı ile birlikte emekli ve işgören maaşları ne kadar olacak? İşte 6 tabloda tüm maaşlar…
Son dakika haberleri…SSK ve Bağ-Kur emekli zammı 6 aylık enflasyon sayıları sonrası belli olacakken, işgören ve işgören emeklisi enflasyon farkı ve toplu sözleşme zammı alacak. Peki emekli ve işgören maaşları ne kadar olacak? En fazlaca dört gözle beklenen 3 hesap 6 tabloda…
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Merhabalar ben Mustafa Arılık ! Youtube hemen hemen yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı mevzularda destek olabilmek amacıyla ”iyi mi yapılır” videoları paylaşıyorum. Ek olarak iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken fazlaca eğleniyorum ve birçok gülünç anlamış olur yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap