1. Anasayfa
 2. Kişisel

Getir Yurtdışı İş Başvurusu ve Başvuru Şartları

Getir Yurtdışı İş Başvurusu ve Başvuru Şartları
0


Getir Yurtdışı İş Başvurusu, Getir yurtdışı iş başvuruları nereden yapılır, Getir’de çalışmak için müracaat şartları nedir, Getir yurtdışı şubeleri

Vatanımızda büyük bir çıkış icra eden ve yatırımları ile bu çıkışını destekleyen Getir, bununla beraber yurtdışı faaliyetlerine de tam gaz devam etmektedir. Bu alanda bir ilk olmayı hedefleyen Getir, bu hususta yurtdışında iş imkanı arayışında olan kişilere de kariyer odaklı imkanlar sağlamaktadır. Getir yurtdışı iş başvurusu ile ilgili detaylar ise aşağıda ele aldığımız gibidir.

Ülkenin 81 ilinde hizmet veren 2015 senesinde Nazım Salur tarafınca kurulan firmanın tamamı yerli sermayedir. Kullanıcılarına ünün her saati hizmet sunan ve siparişleri 10 dakika içinde teslim eden şirket, kendi hizmet kapsamının ilklerindendir. Bu denli prestijli bir firmada çalışmak isteyen kişiler için derlenmiş olan “Getir iş ilanlarına iyi mi başvurulur?” “Getir Londra iş başvurusu iyi mi yapılır?” benzer biçimde detaylar şu şekildedir;

Getir İş İlanlarına Iyi mi Başvurulur?

Son zamanların en prestijli firmaları içinde yer edinen Getir’in bünyesinde çalışmak suretiyle istihdam edilen birçok alan mevcuttur. Bu alanların bir kısmı, aşağıda ele alındığı gibidir.

 • Muhasebe Uzmanı,
 • Kiralama Yöneticisi,
 • Eğitim Uzmanı,
 • Satış Muhasebe Ekip Lideri,
 • Filo Yöneticisi,
 • Sürüş Güvenliği Uzmanı
 • Kurye

Benzer biçimde kadrolar için iş müracaat yapmak mümkündür.

Getir Yurtdışı İş Başvurusu

Getir Kurye İş İlanı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Çalışanlarının emek harcama koşullarını tamamen yasal gereklilikler çerçevesinde belirleyen ve bu hususta insani emek harcama şartları oluşturan Getir’de kurye iş ilanı başvurusu yapmak için uygulamanın ana sayfasına girmek yeterlidir. Bu sayfada iş başvurusu ekranı görülecektir. Bu hususta şuna bilhassa değinmekte yarar vardır; “edinim”, iş başvurusunda dikkate alınan hususlar arasındadır. Bununla beraber başvurunun arkasından pozitif yönde ya da negatif bir dönüşün kesinlikle yapıldığını söylemek mümkündür.

Getir Emek verme Şartları Nedir?

Yukarıda da değinmiş olduğumuz suretiyle, emek harcama şartları hususunda temel alınan kriter, mevzuattır. Emek verme koşullarının, hukuki gereklilikler nezdinde belirlendiğini söylemek mümkündür. Bu gereklilikleri şu şekilde özetlemek kafi olacaktır;

 • Günlük ya da haftalık emek harcama saatleri, yasada belirtilen süreler nezdinde belirlenir.
 • Motorlu kurye olmak isteyen kişilerin kesinlikle motor ehliyetine haiz olması gerekir.
 • Gene yukarıda değinmiş olduğumuz suretiyle bu alanda elde edilmiş bir tecrübenin olması gerekir.
 • Siparişler averaj 10 dakika içinde teslim edilir. Kuryeler de emek harcama esnasında bu süreye dikkat eder.
 • Siparişlerin eksiksiz bir halde iletilmesi gerekir.

Getir Yurtdışı İş Başvurusu

Vatanımızda 100’den fazla deposu bulunan ve %100 yerli ana para olması sebebi ile değişik bir yere haiz olan Getir’in, yurtdışına açılmak mevzusunda da emekleri mevcuttur. Meydana getirilen bir açıklamada “Getir’imiz artık Londra’da! İki heceden oluşan bu Türkçe kelimeyi orada da her insana sevdireceğiz. Bugünlere gelmemizi elde eden tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz!” ifadelerinin arkasından bu çalışmaların netice almış olduğu anlaşılmıştır. Bilhassa yurtdışında emek harcama imkanı elde etmek isteyen kişilerin “Getir yurtdışı iş başvurusu iyi mi yapılır?” Getir yurtdışı iş başvurusu şartları nedir?” benzer biçimde sorular nezdinde araştırma yapıyor olmasının sebebi budur. Bu soruların cevapları ise aşağıda ele aldığımız gibidir.

Yurt Dışı İş İmkanı Kariyer Fikirleri Yurtdışı
Yurt Dışı İş İmkanı Kariyer Fikirleri Yurtdışı

Getir Yurtdışı İş Başvurusu Şartları Nedir?

Ilk olarak vatanımızda Getir iş başvurusu yapmak içi geçerli olan şartların, Londra’da da geçerli bulunduğunu söylemekte yarar vardır. Sadece elbet ki bu şartlara ek bir de iyi derecede İngilizce biliyor olmak şartı da mevcuttur. Bununla beraber şirket bünyesinde istihdam görmek isteyen kişilerden karşılanması ihtiyaç duyulan beklentiler, talepte bulunulan ekibe bakılırsa de değişim gösterecektir. Başvuruları uygun görünenlerin ondan sonra mülakata alınacak olmalarının temel sebebi de budur.

Bugün itibari ile Londra’yı kapsayan Getir yurtdışı iş başvurusu ilanlarının, süre içinde Paris, Sao Paula, Mexico City benzer biçimde mühim merkezleri de kapsayacağı hedeflenmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir