1. Ana Sayfa
  2. Para Kazanma

Hızlı Para Kazanmak ve Başarının Sırları

Hızlı Para Kazanmak ve Başarının Sırları
0


İnternette Süratli Para Kazanabilirsiniz!

Kısa yanıt evet. Aslen, para kazanmak için seri hareket etmek kimi zaman en iyi seçeneğinizdir.

Uzmanlar tarafınca, süratli para kazanma zorluğunun ortaya çıkmanıza, çevrimiçi satış yapmanıza ve girişimcilik arayışlarınıza bağlı kalmanıza destek bulunduğunu söylüyorlar. “Süratli bir halde para kazandığınızda, ne olursa olsun onun sonuna kadar gitmek için daha motive olabilirsiniz” diyorlar. “Süratli paranın ödülü, bir güçlük yada aksilik yaşasanız bile daha çok kazanmaya devam etmeniz için sizi teşvik ediyor.”

Süratli Para Kazanmanın Olumsuzlukları

Öte taraftan senelerce kendini bu yönde geliştiren uzmanlara bakılırsa, devamlı “süratli nakit” zihniyetine haiz olmanın potansiyel olarak oranlarınızı düşürebileceğini ve tükenmişliğe yol açabileceğini de belirtiyorlar.

“Hedef hızla para kazanmak olduğunda, fiyatlarınızı düşürebilir ve aynı oranda iş olsa bile normalde yaptığınızdan daha azca parayla bir şeyler yapabilirsiniz. Bu hakkaten cesaret kırıcı olabilir ve bunalıma, tükenmişliğe yol açabilir.”

Kullanıcı İncelemelerine Ehemmiyet Verin

Kısa vadeli öncelikleri uzun vadeli başarı ile dengelemenize destek olmak için, gelecekteki referanslar için ilk kazançlarınızı belgeleyin. Memnun kalan müşterilerden referansları yada yorumları derhal alın, şu sebeple bu toplumsal kanıt, gelecekteki beklentilerle güvenilirlik oluşturmanıza ve hatta iyi para kazanmanıza destek olacaktır, diyor bir operasyon stratejisti ve McKnight Operasyonel Danışmanlığın kurucusu Nikki McKnight. “İnsanlar çevrimiçi bir alış yapma sonucu verirken toplumsal kanıtlara, incelemelere ve referanslara bakıyor ve puanlara bakılırsa alış veriş yapıyor, bu dijital ürünlerden fizyolojik ürünlere kadar bu şekilde devam eder” diyor. “Bu toplumsal kazancın birikmesi vakit alabilir.”

Fikrinizi Devamlı Canlı Tutun

Mükemmel fikriniz ister viral videolar oluşturmak, ister yığın fotoğrafları satmak, bir hususi ders işletmesi oluşturmak, isterse bir stoksuz satış mağazası açmak olsun, yol süresince fikirlerinizi canlı tutmanız önemlidir. Kişisel finans hakkında bildiğimiz şey, strateji yürütmenin – iyi kredi kartlarından yararlanmanın, gelecek için tutum etmenin ve sayılarınızı (harcama, gider, kâr şeklinde miktarları gösteren rakamlar) bilmenin — en iyi finansal getirinizi iyi mi elde ettiğinizdir.

Öyleyse bir hizmet sunmalı, yaratıcı olmalı, bir ürün geliştirmeli yada başka bir şey mi yapmalısınız? İşte bugün internette para kazanmak için dört yaygın yaklaşım – ve uzmanlarımızın önerileri.

Süratli Para Kazanmanın En İyi Yolları:

1- Bir hizmet sağlamak

2- Yaratıcı olmak

3- Bildiğiniz yada çalıştığınız bir sektorde atılım yapmak yenilik üretmek

4- Somut bir ürün piyasaya sürmek

Internetten para kazanmak için 18 tavsiye

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap