1. Ana Sayfa
  2. Kişisel

Kredi Çekenler Dikkat! Mahkemeden Haciz Koyan Bankaya Emsal Karar – TGRT Haber Banka Kredi

Kredi Çekenler Dikkat! Mahkemeden Haciz Koyan Bankaya Emsal Karar – TGRT Haber Banka Kredi
2

Kredi Çekenler Dikkat! Mahkemeden Haciz Koyan Bankaya Emsal Karar – TGRT Haber #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

1990 Şahıs Okudu – 20 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Haber verilmeden maaşına el konulmuş olan yurttaş neye uğradığını şaşırdı. Mahkeme, vatandaşın emekli maaşına haciz koyan bankayı haksız buldu.

#haciz #kredi #haber haber

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, politika, iktisat, spor, sıhhat, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne var ise son dakika haberleri canlı gösterim ile seyircilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.feysbuk.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 6 gün önce

    Esimdecekti ve oldu masimahacizgeldi neyapa bilirim bana yolgosterin

  2. ÇOK ÖNEMLİ: . Acaba cehennem ahiret nasıl bir yerdir. Acaba İnsanlar cehennemde ölmeden nasıl ebedi yaşıyacaklar. Acaba İnsanların cehennemde öldürmeden ebediyen yaşayaşatacak iksir gibi birşey nasıl birşeydir. Bizi yoktan var eden Allah’a bizi tekrar diriltmek daha kolay deyilmidir. Kur’an’da evren genişliyor yazıyor. Kur’an’da demiri gökten indirdik yazıyor. Kur’an’da göğü size korunmuş tavan yaptık yazıyor. İnternette Her yerde Bilimin bunları bulduğu söyleniyor. Herzaman ölen bu insanlar Kaza, bela, hastalıkla nasıl ölüyor. Cennet ve cehennem nasıl bir yerdir. Acaba biz hergün ölen bu insanlar gibi hangi guruptan olacaz. Şuan böyle ölürsek ahirette nereye gidecez. Ahiretteki acıda dünyadaki acıdan daha sıcaksa nasıl dayanacaz. Ölüm aniden gelecekse ahirettte ebediyse bizim dünyada ne yapmamız lazım. Cehennem ateşi nasıldırda bu ateşten daha sıcak. Biz bu ateşe dayanamazken cehennemdeki ateşe nasıl dayanacaz? Şeytan sizi merhametimle kandırmasın diyen Allah’a neden uymuyoruz. Ateş yanığının nasıl birşey olduğunu bilmiyornusunuz? Bide orası ebediyse? Bide cehennemde bütün vücudumuzun katlarca daha çok yanıp, acı vereceğini bir düşünün. Üstelik cehennemin ebedi olduğunu bir düşünsek. Şimdiye kadar ölmediğiniz için çok şanslıyız. Bunu iyi kullanıp son nefese kadar iyi olmaya çalışmalıyız. Böyle devam edinirse böyle ölürüz. Unutmayın Allah hepizmizin kalbini iyi biliyor ve ona göre davranıyor. Ölüm önce gelse sonra ertelenirse ve Allah’ta istiyorsa , yine öyle kötü davranırız yaşarız ve ölürüz . Cehennem hayal ettiğinizden daha korkunç ve daha acı veren bir yer olacakmış. Arkadaşlar ben ahiretten korktuğum için İslam için mücadele ediyorum..islamın ve müslümanların durumu çok fena olduğu için bizim bunlardan mesul olduğumuzu düşündüğüm için mücadele ediyorum, sizde yardım edermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir