1. Ana Sayfa
  2. Kişisel

Kuyumculuk Yazılımı | Milyem | Kredi Kartı İle Tahsilat Banka Kredi

Kuyumculuk Yazılımı | Milyem | Kredi Kartı İle Tahsilat Banka Kredi
0

Kuyumculuk Yazılımı | Milyem | Kredi Kartı İle Tahsilat #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

0 Şahıs Okudu – 0 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Kuyumculuk Programı olan Milyem yazılımımızda süratli satış ekranında;
cari hesap oluşturabilir, altın, hurda, döviz ile tahsilat yapılabilir. Ürünler resimli olarak teşhir edilebilir, ürünler teşhirden satışa aktarılabilir. Ziynet alış ve satışları fazlaca süratli gerçekleştirilir. Meydana getirilen satışların karı anında görülebilir. Milyem yazılımımızda kredi kartı ile tahsilat alanı mevcuttur.

Ilk olarak üç noktalı buton ile cari seçim işlemi gerçekleştirilir. Arama ekranında ad ile arama alanı seçiliyken carinin adı yazılır. Ekrana gelen carinin seçim işlemi seç butonu ile gerçekleştirilir. Seçilen cariye ziynet satışı gerçekleştirmek için ziynet satış butonuna tıklanır.
Mesela dört tane çeyrek satışı yapıldığı varsayılsın. Tane alanına dört yazılarak aktar butonuna tıklanır. Yapılmış olan satış satışlar/ödemeleri alanına gelir. Toplam tutarın olarak ekrana geldiği görüntülenir. Bu toplam tutarın tahsilatı için satın alan mesela 100 tl olarak nakit ödesin. Bunun için nakit işlemler alanına tıklanır. Nakit girişi butonuna tıklanır. Bu kısımdan ise TL seçilir. Miktar alanına 100 yazılır. Döviz cinsel olarak TL seçilir. Kaydet butonuna tıklanarak nakit giriş işlemi gerçekleştirilir.
Nakit giriş işleminin alışlar/tahsilatlar alanına gelmiş olduğu görüntülenir. Kalan meblağ kredi kartı ile ödenmek istendiğinde öteki tahsilatlar butonuna tıklanır ve bu alanda kredi kartı seçilir. Oluşturulan pencerede banka hesap sıralaması gelir. Burada çekilecek olan posların sıralaması görüntülenir. Hangi bankanın posu kullanılacaksa o bankanın posu seçilir ve seç butonuna tıklanır.

Mal ile tahsilat ekranında kredi kartının banka isminin görüntülenmesi sağlanır. Sistemde tanımlı olan taksitlendirmeye bağlı olan komisyonlar bu alanda yer alır. Mesela 2 taksit seçilsin. Eğer burada bulunan kalan tutarın tamamı ödenmek istenirse aktar butonuna tıklanır ve alışlar/tahsilatlar alanında görüntülenir. Eğer meydana getirilen tahsilat silinmek istenirse silinmek istenen tahsilat seçilir. Sonrasında tahsilat iptal butonuna tıklanır ve tahsilat iptal işlemi gerçekleştirilmiş olur. Eğer satış işlemi silinmek istenirse ekranda bulunan satışa tıklanır ve ekrana gelen kayıt düzenleme ekranında ürün iptal butonuna tıklanır. Ya da ekranda bulunan ürün iptal butonuna tıklanır.

Milyem yazılımımızda kredi kartı ile tahsilat alanı genel olarak bu şekildedir.

00:00 – 00:07 Giriş
00:07 – 02:59 Kredi Kartı İle Tahsilat
02:59 – 03:07 Kapanış

#kuyumculukyazılımı #barkodsistemi #kredikartıiletahsilat

➽BEM Web Sitesi: https://bembilgisayar.com/
➽BEM Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/company/bem-bilgisayar-e%C4%9Fitim-san-ve-tic-ltd-%C5%9Fti-/
➽BEM İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/bembilgisayar/
➽BEM Twitter hesabı: https://twitter.com/bem_bilisim
➽BEM Feysbuk hesabı: https://www.feysbuk.com/bembilgisayar26
➽➽➽Kanalımıza abone olup bildirimleri açarak, videolarımızı ilk siz seyredebilirsiniz.. ABONE OLMAK İÇİN: https://www.youtube.com/channel/UCkNU-LUf0dqbXx7KozSB8ZA

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap