1. Ana Sayfa
 2. Memur

Memur Sendikaları 12 Ocak’ta Beş Temel Taleple İş Bırakacak – TGRT Haber Memur Maaşları 2022

Memur Sendikaları 12 Ocak’ta Beş Temel Taleple İş Bırakacak – TGRT Haber Memur Maaşları 2022
20

Işyar Sendikaları 12 Ocak’ta Beş Temel Taleple İş Bırakacak – TGRT Haber #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

9942 Şahıs Okudu – 77 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Memurun yüzde 5 ek zamla beraber yüzde 30’a çıkan maaş zammına tepki sürüyor. Kamu Konfederasyonları Platformu, seyyanen zam olmak suretiyle beş temel taleple 12 Ocak’ta iş bırakacağını deklare etti.

#sendika #memurmaaşları #işyar

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, politika, iktisat, spor, sıhhat, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne var ise son dakika haberleri canlı gösterim ile seyircilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.feysbuk.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (20)

 1. Böyle kanal olmasa mılleti uyuturlar

 2. Allah razı olsun emeklıyıde düşünmüşlerses çıkmazsa zalım çok olur

 3. 4 hafta önce

  Ne bu talep mi yuvarlak ifadeleri bırakalım. Göstermelik iş bırakma eylemi. Şu ifadeler bir sendika talebine benziyor mu. Siz ortada görünün biz bildiğimizi yapalım hesabı.
  Bakın!
  Memur ve emeklilere En az %50 zam ve bütün üniversite mezunlarına 3600 ek gösterge verilecek. Sonraki ayların enflasyon farkı takip eden ay verilecek. Vergi peşin ödendiği için, yıl sonunda ödeyenlere uygulanan oraninin yarisi kadar vergi orani uygulanacak. Emeklilerin Bayram ikramiyesi de en az asgari ücret kadar olacak. Olmazsa hesap sorulacak!… Son sözüm budur!…..

 4. 4 hafta önce

  Vasıfsız elemanın maaşı 8500 işi bilen mesai ile bir üniversite mezununun maaşından fazla alacağı kesin. oku oku sigortan geç başlasın servisler kantin el yaksın gecelere kadar çalış çabala memur olacağım diye aldığın para da yemeğe yola Çaya gitsin bari servis verinde rezil olmasınlar yollarda aç kalmasınlar yemek verin çok vermiş görünmezsiniz. 1500 tl servise veriyorum 2 çocuk okutuyorum kitap kırtasiye kantin 1000 tl de onlar sabah gün ışımadan kalkıyorlar sınavlar derler çalış çabala meslek sahibi olmak için çocukların aldığı para hiç olurmu öyle çocukları okumaya teşvik edin gelecek kaygısı olmadan.

 5. 4 hafta önce

  Memur gariban işçi memurla dalga geciyor ben 16 sene iki kpss gir 15 yaşında bir işe giren işçi 10 sende usta olup 15 20 bin maaş alır memurda ne yol parasi var ne temek var ayrıca en düşük memur maaşı 8150 iyi araştırın 15/1 herkez genel müdür degil en çok hizmetli memur normal memur dur çoğu 8150 ile 9500 arası alıyorlar sen o kadar oku 16 yıl zaman ayır sınavlara gir bir işçi torpille işe girsin belediye başkanının yakını onun adamı bir emek vererek işe girmemiş sen gel 4 ikramiye 6 ayda tam maaş yol yemek yakacak maaş ortalaması 15 bin ama diğer tarafta 15 sene oku o kadar sınav 8150 memur emekli olsa alacağı maaş 6 bin işçi bizde var 11 nin emekli maaşı aldığı tazminat 400 bin memurum krali 200 bin tazminat alamaz memur edildi memur ve emekli en mağdur kesimdir nokta

 6. 4 hafta önce

  emekli bağlanma oranı %77 iken %33 ile bağlanılıyor önce çalınan bu oran geri getirilsin emekliden çalınan %41 ile yaşlılık ve bakım ücreti veriliyor yanı emekliden çal hava atarak dağıt HARAM ZIKKIM OLSUN ALLAH YEDİ CEDDİNDEN CIKARSIN AMİNNNNNNNNNNNN

 7. 4 hafta önce

  12 Ocakta Tüm Türkiye eylemde olacak .

 8. 4 hafta önce

  Destekliyorum 👏👏👏👏👏

 9. 4 hafta önce

  İş brakanları İşten Atın,
  Bak Ne Placak,
  Atın işten,
  Hepsini,
  ❗⛔❗

 10. 4 hafta önce

  Amerikanın emrini

 11. 4 hafta önce

  Şimdi kıskandım;keşke bizler SSK emeklilerinin’de böyle bir sendikası olsaydı,döküversin o bitirilmişleri sokaklara.!!!

 12. 4 hafta önce

  Şu anda en düşük maaş alanlar ssk emeklileridir.Türkiye’de en çok ezilen kesim ssk emeklileridir.

 13. 4 hafta önce

  Memura verilen zamlar işçi emeklisine verilse hükümeti başının üstünde tutarlar.Memur ve memur emeklilerine verilen zamlar zaten fazla.Eğer beğenmiyorlarsa almasınlar.

 14. 4 hafta önce

  Aynı sartlar SSK emekçilerine de uygulanmalıdır bukadar enfleksiyonun karşısında SSK emekçi maisleri aldikları maisin iki katına cikarilmadikca mağduriyetleri asla giderilemez

 15. 4 hafta önce

  Enflasyon her ay farkı asgari ücrete yansitilsin , bu emekliye memura da

 16. 4 hafta önce

  Memurların hiç bir sorunu yok .Beyenmiyen bıraksın ,kaşiniyorlar rahat battı herhalde…Yerlerini dolduracak milyonlarca tahsilli işsiz var.Maaslarindan kesilsin işsiz vatandaşların ış hakkı fonu diye fon kesilsin.Ulan işe otobüsle giden memur yok gibi nedir lan bu şimarıklık.Kamu çalışanı iş bırakma yavaşlatma eylemi yapamaz. Kamu hizmetleri aksiyan vatandaşlarında onlardan hak araması lazım o zaman…

 17. 4 hafta önce

  İnsanca yaşamak için bı çaba göstermek gerek

 18. 4 hafta önce

  Buldukça bunuyorlar ! Rahmetli Ecevitin abd ye gidip imf den borç istemesi onların da 4 milyar dolar vermesi üzerine bu para yetmez memurlarımızın maaşlarını ödeyemiyoruz bu ağrımıza gidiyor dediğini unuttu bu Millet .. Herkez ister yüksek maaş alıp günlük güneşlik yaşamayı yüz senedir bu ülkeyi sömüre sömüre kaç tane bankanın içinin boşaltıldığını ,Ülkeyi batırmak için türlü türlü oyun oynandığını ki hâlâ bu hainlik devam ediyor,.biraz sabır hem de Kanaat etmek tüm mesele bu.

 19. 4 hafta önce

  Peki işçiye?

 20. 4 hafta önce

  Memur İNTİBAK yasası istiyor. Hakkımızdır. Memur-sen Memurun temsilcisi olsa idi bu yasa için çalışır %25 için alkış tutmazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir