1. Ana Sayfa
 2. Memur

MEMUR VE EMEKLİ MAAŞI NE KADAR ZAM ALACAK? EN DÜŞÜK MEMUR VE EMEKLİ MAAŞI NE KADAR OLACAK? Memur Maaşları 2022

MEMUR VE EMEKLİ MAAŞI NE KADAR ZAM ALACAK? EN DÜŞÜK MEMUR VE EMEKLİ MAAŞI NE KADAR OLACAK? Memur Maaşları 2022
4

MEMUR VE EMEKLİ MAAŞI NE KADAR ZAM ALACAK? EN DÜŞÜK MEMUR VE EMEKLİ MAAŞI NE KADAR OLACAK? #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

533 Şahıs Okudu – 9 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Işgören ve emekli zamları için gözler Ocak ayına çevrilmiş durumda. Bilhassa sözleşmeliden ekibe geçecek personeller en düşük ve en yüksek ne kadar maaş alacağını gündemlerine aldı. Son olarak geçtiğimiz hafta içinde milyonların beklediği asgari ücret zammı belli olmuştu. Asgari ücrette zam oranı %54.4 olurken ücret 8 bin 506 TL’ye terfi etti. Işgören ve emekli maaş zammı belirlenirken enflasyon farkı dikkate alınıyor. Kabine Toplantısı’nın bugün gerçekleştirilecek olmasıyla gözler Kabine sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı açıklamaya çevrildi. Peki Işgören ve emekli maaşları ne kadar olacak? Toplumsal Güvenlik Uzmanı Mert Nayır HaberGlobal ekranlarında mevzuyu ele alıyor!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. 1 ay önce

  Enflasyonist dönemlerde memurlar, emekliler ve işçiler gibi sabit gelirliler ekonomik anlamda en fazla zarar görür. Bu hayat pahalılığında biz memurlara refah payı ile en az %30 zam verilmeli ki biz memurlar biraz nefes alabilelim… Devletimiz için çalışıyoruz, bunu hak ediyoruz. Asgari ücrete %54 zam verilirken bu hayat pahalılığında memurlara ve emeklilere enflasyon farkı olarak gözüken %17 zam vermek, en fazla ezilen bu kesimlerle sadece dalga geçmektir.

 2. 1 ay önce

  En az % 50 zam yapılmalıdır

 3. 1 ay önce

  Yılbaşı gecesi iğneden ipliğe hemde öyle böyle değil, baş döndüren dudak uçuklatan zamlarla ülke insanı uyanacak
  başta tekel mamulleri sigara içki, elk, doğalgaz, akar yakıt, çarşı pazar reyonlaeda ki raflardaki, pazar tezgahlarında ki dudak uçuklatan gıda zamları uçuk kira zamları ekmek simit çay süt ürünleri bebek mama ve bezleri temizlik malzemeleri baş döndüren zamlarla halk 2023 büyük sıkıntılar içinde gireceği aşikar
  Allah Fakir fukara, garip guraba, dul yetim emeklinin yar ve yardımcısı olsun
  Verin bu kardeşinize yetkiyi alın etkiyi ekonomiyi uçuracaz sözü verilmişti uçan ekonomi değil, uçan savrulan askıda ekmeğe, pazar atıklarına mahkum olan vatandaş oldu
  Mağdur olan okula giden öğrenciler oldu 5 bin suriyeli 2.5 milyon Afgan İran, ırak, Malezya lı bu ülkede refah içinde yaşasın yaşlı emekli ek gelir için iş arasın Allaha reva mı bu?

 4. 1 ay önce

  💯

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir