Music Xray İle Nasıl Para Kazanılır? – Kariyer Para

Music Xray İle Nasıl Para Kazanılır


Musicxray.com, şarkıcıların/şarkı yazarlarının şarkılarını göndermelerini elde eden ve müzik tutkunlarının bu şarkıları dinleyerek para kazanmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Sanatçılar ile müzik zevki gelişmiş kabiliyet avcılarına bağlayan bir internet sayfası.

Music Xray Güvenilir mi?

Musicxray, New York merkezli bir müzik teknolojisi şirketidir ve çevrimiçi faaliyetlerine 2009 senesinde adım atmıştır. Platformlarına günlük olarak oldukça sayıda şarkı yüklenmektedir. Kullanıcılar, ilgilendikleri herhangi bir şarkıyı dinlemeyi seçebilirler.

Temel olarak bu internet sayfası, müziklerinin tanınmasını ve küresel düzeyde bir fanatik kitlesi oluşturmasını isteyen sanatçıları tanıtmak için başlatıldı. Bu sanatçılar, müziklerini tanıtmak ve şarkılarını portala göndererek bir fanatik kitlesi oluşturmak için belirli bir ücret ödüyorlar ve takipçi gemileri oluşturuyorlar. Kullanıcılar ek olarak kendi seçtikleri müziği dinlemek için fanatik olarak kaydolabilirler. 

Ek olarak Bkz: Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Bu kullanıcılara yada hayranlara ondan sonra bu tür amatör sanatçıların müziklerini dinlemeleri için internet sayfası tarafınca ödeme yapılır. Kayıtlar çoğunlukla bir tek 30 saniye uzunluğundadır. Internet sayfası şarkı başına birkaç sent ödüyor. Çevrimiçi kazanmak istediğiniz için fanatik olarak kaydolacaksınız.

Music Xray İle Iyi mi Para Kazanılır

Music Xray Müzik Dinleyerek Para Kazan, Siteye kayıt olduktan sonrasında karşınıza şarkılar çıkacaktır. İstediğiniz şarkıyı dinlemeli ve şarkıya bir yorum yapmalısınız. Yorum yaptığınız her şarkı başınaücret almaktasınız her şarkı başına 0,10$ ücret ödenmektedir. Ödemelerinizi almak için hesabınızda 20 dolar bulunması gerekiyor.

  1. Music Xray webs itesine giderek bir kullanıcı hesabı oluşturunuz ondan sonra indirdiğiniz uygulamadan giriş yapınız ve size sunulan müzikleri dinleyerek para kazanmaya başlayacaksınız.
  2. Feysbuk’unuza bağlanmanız istenecektir. Feysbuk hesabınızı senkronize etmenin mühim bulunduğunu kesinlikle ihmal etmeyin uygulama bunu bir bakıma mecburi kılıyor.
  3. İlgilendiğiniz müzik türlerini önünüze gelecektir ve bu tarz şeyleri seçmelisiniz. İlgilendiğiniz türlerden herhangi birine tıklamanız yeterlidir.
  4. Müzik türleri seçildikten sonrasında, favori sanatçılarınızı listelemeye devam edin ve kaydet düğmesine basın.
  5. Artık dinleyebileceğiniz yeni bir müzik olup olmadığını denetlemek için fanatik eşleşmesi gelen kutunuza tıklayabilirsiniz. Yeni bir parça yüklendiğinde bilgilendirileceksiniz.

Music Xray Iyi mi Ödeme Alınır?

Musicxray, kullananların ödemelerini yalnızca PayPal vasıtasıyla ödemesine olanak tanır. Bir ödeme için minimum eşik 20$’ dır . Kullanıcılar birden oldukça kez para çekme seçeneğine haizdir.

Müzik Başına Ne Kadar Veriyor?

Musicxray.com, kullananların müzik dinleyerek para kazanabilecekleri meşru bir web sitesidir (BBB’ye kayıtlı). Kullanıcı tek bir şarkıyı dinlemekten fazla bir şey almaz. Şarkı başına 10 sent doğrusu 1,5 TL yapıyor bu kulağa pek hoş gelmiyor fakat bu uzun solukta iyi bir miktar paraya dönüşebilir. Bir kullanıcı, uygun bir süre verirse günde ortalama 10$ 15 TL kazanabilir. 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık