Nuk iu trembëm normave të interesit, morëm më shumë kredi, futëm më pak para në banka Banka Kredi
0

Nuk iu trembëm normave të interesit, morëm më shumë kredi, futëm më temiz para në banka #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

3 Şahıs Okudu – 0 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Pavarësisht normave të larta të interesit, qytetarët dhe sipërmarrësit shqiptarë nuk ngurruan të merrnin kredi në banka. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se në 2023 kredia e re për ekonominë arriti gati në 319 miliardë lekë.
– – –
A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë.

Web: https://www.a2cnn.com
App: https://www.a2cnn.com/app
Feysbuk: https://www.feysbuk.com/A2CNN/
Instagram: https://www.instagram.com/a2cnn/
Twitter: https://twitter.com/a2_news

#A2CNN
A2 | CNN Exclusive News Channel Affiliate

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir