1. Ana Sayfa
  2. Memur

OCAK 2023 emekli maaşı zam oranları belli oldu! emekli haberleri Memur Maaşları 2022

OCAK 2023 emekli maaşı zam oranları belli oldu! emekli haberleri Memur Maaşları 2022
2

OCAK 2023 emekli maaşı zam oranları belli oldu! emekli haberleri #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

5527 Şahıs Okudu – 43 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Emekliye müjde son dakika 2023 emekli maaşı zammı 2023 belli oldu. Emekli zammı 2023 ve intibak yasasında son durum ne ? Emekli temmuz zammı 2023 , emekli ocak zammı 2023 çıktı! Emekli bayram ikramiyesi 2023 , yeni emekli maaşları ve son dakika emekli haberleri , Emekli intibak zammında son durum emekliye zam ve emekliye ek ödeme merak ediliyor. İntibak yasası çıkacak mı ? , emekli zammı 2023 ne kadar ? , emekli ikramiyesi ne kadar ? , emekliye bayram ikramiyesi ne kadar ? , emekliye ek ödeme müjdesi son dakika ? , emekliye asgari ücret ayarı son dakika ? , Dul ve yetim maaşı ne kadar arttı ? , soruları emekliler tarafınca sıkça aratılıyor.
OCAK 2023 emekli maaşı zam oranları belli oldu! emekli haberleri

SON EMEKLİ HABERLERİ İÇİN TIKLA ABONE OL➤ https://www.youtube.com/channel/UC733yt3ENtTRH9jGsQjodyg

Emekli Ekranı kanalında son dakika emekli haberlerini ve emeklilik hakkında gelişimleri takip edebilirsiniz. Emekli maaşı zammı , emekli intibak yasası zammı , emekli ocak zammı ve emekli temmuz zammı , emekli bayram ikramiyesi , emekliye ek ödeme , emekliye müjde son dakika hakkında anlık informasyon sahibi olabilirsiniz. Üstelik videolarımızı takip ederek emekliye yeni zam , emekli ikramiyesi ne kadar? emekli maaşı ne kadar oldu? emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu? emekli bayram ikramiyesi ne vakit yatacak? şeklinde birçok problemininin yanıtını videolarımızda bulabilirsiniz.

#Emeklizammı2023

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 1 ay önce

    BU EYT TAMAMEN BIR FIYASKODUR!ILKOGRETIMDE OKUYAN BIR COCUGA VERSELER COK DAHA MANTIKLI BIR CALISMA CIKATIRDI!* BES BIN GUNU TAMAMLAYAN 2.5 MILYON EYTLIYI HADI DIYELIM EMEKLI ETTINIZ PEKI BASTA YAS VE CESITLI HASTALIKLAR VS ILE PIRIM GUN SAYISINI TAMAMLAYAMAYAN DIGER 2.5 MILYON MAGDUR EYT LI MAGDURIYETI NE OLACAK?
    *DIGER BIR MAGDUR GURUBUDA; EYT LI OLUPDA 4A SSKLI OLARAK BORCLANMA HAKLARI GASP EDILEN 2.5 MILYON GURBETCILER! *BIR DIGER MAGDUR GURUBUDA; 3600 GUNUNU DOLDURUP YASA TAKILAN EYT LILER! YANI NERESINDEN BAKARSANIZ BAKIN EYT NIN MAGDUR GURUBU 5 MILYON CIVARINDADIR VE BU MAGDUR GURUBA KANUN CIKMADAN BIR FORMUL BULUNMAZ ISE SANDIK EN IYI CEVAP OLACAKTIR.

  2. 1 ay önce

    daha zam gelmeden CAMİ TUVALETLERİ 2 tl den …..3 TL YE ÇIKARILDI. YÜZDE 50 ZAMMI KOYVERDİLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir