1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri

Reklam İzleyerek Para Kazanmak – Ek Gelir Fırsatı

Reklam İzleyerek Para Kazanmak – Ek Gelir Fırsatı
0


Reklam izleyerek para kazanmak isteyen kişiler için tüm siteler ve normal olarak uygulamalar yazımızda mevcuttur,  derhal bu uygulamaları kullanarak izle kazan yöntemi ile ek gelir elde edebilir ve para kazanmanız mümkün olabilir.

Reklam izleyerek para kazanmak kılavuzunda neler var

Mühim Not: Reklam izleyerek para kazanma siteleri yada uygulamalarında sizden ödeme istenildiği an o siteyi terk edin ve o uygulamayı telefonunuzdan silin bu sebeple verdiğimiz site ve uygulamalarda bu tarz bir olay söz mevzusu değildir.

İnternetten reklam ve video izleyerek para kazanmanız mümkün hale gelmiştir. Yalnızca reklam ve video izle para kazan platformuna birçok site haizdir. Bu platformlara üye olarak sizler de çeşitli ödeme şekilleri ile ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Ek olarak Bkz: İyi Bir İş Nedir? En İyi İş Iyi mi Bulursunuz?

Sık sorulan sorular

 • Reklam ve video izleyerek para kazanan hakkaten var mı?
 • Ne tür uygulamalar para kazandırır?
 • Ya da reklam izle para kazan siteleri hangileri?
 • Youtube video izleyerek para iyi mi kazanılır?

Tüm bu soruların yanıtını sizler için derledik.  Hepsinin cevabı burada:

1. Reklam izle para kazanmak

Reklam izleyerek para kazanmak son zamanların en kolay para kazandıran şekillerinden biri olmuştur. Marka bilinirliğini sağlamak için reklam veren oldukça fazla platform bulunmaktadır. Reklam vizyonu için para vererek, tüketicileri yönlendirmek amacıyla oldukça fazla platformda gösterilen reklamları izleyerek para kazanmanız mümkün hale geliyor. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey bu platformlara üye olarak değişik ödeme yöntemlerini kullanarak para kazanmanızdır.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam izleyerek para kazanmanız oldukça rahat yoldan bir kazançtır. Evinizde, iş yerinizde, park ve bahçelerde günün her saati reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. İnternete erişim sağlayabildiğiniz her yerde kazanan hep siz olacaksınız. Reklam seyretme uygulaması olan sitelere giriş yaparak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz anda reklam izleyerek para kazanmaya anında başlayabilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanmak normal olarak mümkün hale gelmiştir. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey bu sitelere üye olarak reklam izlemeniz olacaktır. Ek gelir kazanmanın en kolay ve oldukça zahmetsiz işi bu olsa gerek.

2.  Reklam ve Video İzleyerek Iyi mi Para Kazanılır?

Reklam ve video izleyerek aylık 15.000TL para kazanmanız mümkün desek normal olarak oldukça oldukça şaşırır ve bunun aksini iddia edersiniz. Bu işi yapmak ve bu kadar kazanmak için ilk etapta işin amacını kavramanız gerekiyor. Reklam veren firmalar ve firmalar reklamlarının daha oldukça izlenmesi ve tüketici tarafınca tanınması için reklam seyretme siteleri üstünden gelirlerini paylaşımda bulunmaktalar.

Bu sistemi oluşturanlar ilk olarak ilkin reklam verenlere kazandırmaktadır. Sonrasında verilen reklamlar sistem içinde karıştırılıp reklam seyretmek isteyen kişilere sunulmaktadır. İzlenilmesi istenen reklamların sisteme dâhil edilebilmesi için belirli bir fiyat üstünden antlaşma yapılır. Sisteme x fiyattan eklenmiş olur.

Reklam ve video izleyerek tahmin edemeyeceğiniz kadar oldukça ek gelir elde edebilirsiniz. Son yıllarda internetten para kazanma yolları her geçen gün artmaya devam ediyor, reklam izleyerek para kazanmak da oldukça popüler hale gelmiştir.

Reklam izleyerek ek gelir elde edin

Nerede ise her insanın uyguladığı bu yöntemle ek gelir elde etmek asla bu kadar rahat olmamıştır. İnsanlar hem boş vakitlerini değerlendiriyor hem de kazanmanın tadını çıkarıyor. Bu yöntemi ek gelir olarak düşünülüp uygulanmış olduğu süre reklam ve video izlemeye süre ayırmak oldukça mantıklı geliyor. Sadece bu iş alanında video ve reklam seyretmek için belirli bir zamana gereksinim duyulmaktadır.

Unutulmaması ihtiyaç duyulan bir sistem vardır. Yalnızca izlenilen reklam ve videolara para verilmektedir. Üstelik her biri tane başı kadar ödeme yapmaktadır.

Başka bir bilmenizde fayda olacak şey ise reklam ve video izleyerek para kazanabilmek için ilk olarak bu platformlara ödeme icra eden siteler ve uygulamalar hakkında ön informasyon edinmeniz oldukça önemlidir. Yeterince informasyon sahibi olunduğu takdirde harekete geçebilir siz de anında kazanabilirsiniz.

Ek olarak Bkz: Genç Girişimciler için En İyi Ev İş Fikirleri

Reklam izleyerek para kazanma konusunu ince eleyip sık dokuyun

Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey araştırma yapmış olup ve güvenli olduğunuz platformlara üye olmaktır. İstenilen ön informasyon kayıtlarını eksiksiz doldurarak parasız üye olabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızı da çağrı edip üye yaptığınız durumda siz de komisyon payınızı alacaksınız.

Reklam yayınlamak markalar için oldukça oldukça önemlidir. Rekabetler zincirinde zirvede kalmak ve tercih edilmek için firmalar tarafınca bu oldukça mühim. Bu yüzden oldukça çok kesime ulaşarak reklamlarını yayınlamak isterler. Bu yöntem için de bu platformları tercih ederler. Dünyanın her yerine ulaşabilen bu siteler hepimiz tarafınca izlenilmektedir. Günün her saati yüzlerce ve hatta binlerce reklam ve video izlemeleri karşınıza çıkmaktadır.

Boş vaktinizi para kazanarak değerlendirin

Markaların yayınlamak istedikleri reklam ve videolar üyelere sunulmaktadır. Boş vaktinizde yada iş yerinizde izleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz. Fazlaca fazla süre ayırdığınız etapta tahmin edemeyeceğiniz kadar oldukça para kazanmanız mümkün olmaktadır. Hatta dışarıda iş bulamayan birçok şahıs bu yöntem yardımıyla geçimini sağlamaktadır. İşini evine taşıyan kişiler içinde kaçınılmaz bir fırsat olarak bilinmektedir.

Ev ortamınızda o rahat giyiminiz ve rahat saatlerinizde reklam ve video izleyerek gününüzü daha da özelleştirmeniz mümkün olmaktadır. Eğlenerek para kazanmanın en çekici hali reklam ve video seyretmek olmalıdır.

Ek olarak Bkz: Müzik Dinleyerek Para Kazanma

İnternetten reklam izleyerek para kazanma tavsiyeleri

Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Tavsiyeler
Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Tavsiyeler
 • Tek bir siteyi kullanmak yerine, birden oldukça siteyi kullanmak size daha çok kazanç elde edecektir. Bu sebeple reklam izleyerek para kazanmak tek bir sitede yalnızca 3- 5 dakika sürmektedir. Sadece bulunduğunuz platformda teklifler ve anketler benzer biçimde kazanç yollarını kullanıyorsanız eğer getirisi oldukça iyi olabilir. Fakat bizim tavsiyemiz her yöntemi kullanarak birden oldukça siteye üye olarak kazanç sağlamanız olacaktır.
 • PTC platformlarında gelirinizi ger yatırarak kazancınızı oldukça çok artırabilirsiniz. Bilhassa referans kiralama özelliği bulunan sitelerden kazandığınız para ile referans kiralayabilirsiniz. Bunun yardımıyla yeniden bu döngüyü sağlayarak referans artırıp kazancınızı yükseltmeniz mümkün olmaktadır. İyi bir kazanç sağlamak için bu yöntem kullanılabilir. Sadece dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan 2 şey bulunuyor. Birincisi referans kazançları giderlerinizden daha çok gelir getirmek zorunda. Bu sebeple sizin her adımda ilerlemeniz gerekmektedir. Ek olarak referansların tıklama kıymeti düşük olabilir. Referanslar bazı günler tıkama kıymeti oldukça düşük olabilir ve hatta kimi zaman asla olmayabilir.  Bu kullandığınız platforma nazaran değişim göstermektedir. İyi takip etmeniz gerekir.  İkincisi ise süreç İlk olarak yatırım yapmadan oldukça yavaş ilerlemektedir. Bu yüzden riske giriyorsunuz şu demek oluyor ki site kapanır ve ödemelerini gerçekleştirmezse gelir elde edemeden ortada kalabilirsiniz.
 • Oluşturulan reklam sayfalarında bekleme şartı olmayan siteleri aynı anda açmanız mümkün olmaktadır. Şu demek oluyor ki reklama tıkladınız sayalım, 15 saniye beklemeniz gerekiyor. Bu reklamı izlemeseniz dahi yan sekmede başka sitelere takılırken bu süre ilerlemeye devam ediyorsa reklamı izlemeniz gerekmiyor anlama gelir. Peki, bu durumda ne yapabilirsiniz? Sekmede 5 ila 6 siteyi yan yana açın. Her siteden bir reklamı sırasıyla açın. Siz ilk siteye dönene kadar 10 ila 15 saniye çoktan geçmiş olacaktır. Reklamın seyretme süresi bittiği için tüm sitelerden puanlarınızı toplayabilirsiniz. Böylelikle aynı anda birçok siteden gelir sağlayabilirsiniz. Sadece reklam seyretme zorunluluğu olan platformlarda bu sistemi uygulayamazsınız maalesef. Her bir reklamı açıp sayfada beklemeniz gerekmektedir.

Reklam İzle Para Kazanma Mevzusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bu yöntemi kullanan sitelerin % 90’ının spam siteler bulunduğunu bilmelisiniz.
 • Ödeme icra eden öteki platformlarında büyük bir kısmının bigün öteki spam siteler arasına girme ihtimali bulunduğunu bilmeniz gerekmektedir.
 • PTC sitelerinin geçen her gün bir yenisi açılmaktadır. Ek olarak yeni sitelere pek güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Tanınmış arka planı tercih etmeniz oldukça yarar elde edecektir.
 • Reklamlara tıklama değerlerini deneyin. Fazlaca abartılı kazançlar sağlamakta ise bilhassa spam siteleri içinde yer alıyordur.
 • Ödeme yöntemlerini denetim ederek harekete geçin. Bilhassa ülkemizce mevcut olmayan paypal benzer biçimde bir uygulamayı kullanıyorsa ve çekim yapabileceğiniz başka bir ödeme yöntemi bulunmuyorsa paranız içerde kalacaktır.
 • Para çekimlerinizi gerçekleştirmeniz için şartlara oldukça dikkat etmeniz gerekir. Bazı platformlar ilk olarak para yatırmanızı yada hesabınızı para vererek yükseltmenizi isteyebilmektedir. Bir siteyi kullanmaya başlamadan ilkin bu mevzuda informasyon edinin. Eğer şartlar size uymuyorsa platformu boşuna kullanmış olmuş olursunuz.
 • Para çekimi limitinizi öncesinden denetim etmelisiniz. Bu sebeple yatırımsız kazançlar yavaş artmaktadır. Eğer çekim limiti yüksek ise o parayı toplamak uzun sürer. Ek olarak çekim limiti günlük kazanç işleminin sonucu ne kadar düşük olursa bu durum sizin için o denli güvenli olacaktır.
 • Ödeme şekillerinde değişik insanların yorumlarını ele alın. Öteki üyelerin tecrübeleri sizlere yol gösterecektir. Sadece pozitif yönde ya da negatif düzmece reklam izleyerek para kazanma yorumları icra eden insanlarda bulunmaktadır. Bu mevzuda sıkı ir takiple oldukça çok dikkat etmeniz gerekir. PTC siteleri için ödeme yollarına ve yorumlarına bakmak istiyorsanız eğer FoxyRating