Saç Satarak Para Kazanma Makası Hazırlayın

Saç Satarak Para Kazanma Makası Hazırlayın


Görkemli saçınızdan extra para kazanmak ister misiniz? Makası elinize alıp hazırlık yapmadan ilkin okumanız ihtiyaç duyulan ipuçlarımız var.

Saç satarak para kazanmanın oldukca kolay bir sürü yolu var. Hali hazırda saçlarınızı satabileceğiniz firmaları sizler için listeleyip bir araya getirdik. Fakat saç satarak para kazanmanında belli başlı kuralları vardır. Makalemizde saçlarınnızı iyi mi daha çok paraya satabileceğinizi anlatacağız.

Saç Satarak Para Kazanma Yolları

Örgüler, peruklar yada uzatmalar ve benzeri durumlardan dolayı İnsan saçı artık olmadığı kadar talep görmekte. Bu bir tek bunlarla sınırı olan değil. İnsan saçı, peruk ve uzantılar için bileşik ürünler yerine tercih edilmekte, aynı nedenlerle dolayı organik görünmü, yıkanması, renklendirilmesi yada şekillendirilmesi kolay olduğundan bileşik ürünler bu alanda fazlaca tercih edilmemekte. İnsan saçı ek olarak, petrol sızıntılarını ve benzeri kalıntıları temizlemekte kullanılmaktadır.

İşte iyi bir fiyata satmak için saçlarınız hakkında ergonomik bilgiler;

Saçlarınızı İyi Fiyata Iyi mi Satarsınız?

a) Saçınızı Asla Boyamayın

Boyanmış saçlar boyanmamışlara gore 3 – 5 kat daha çok paraya alıcı bulmaktadır bu yüzden saçlarınızı boyamayın ve boyadıysanız artık bunu yapmayın. Averaj bir saçın fiyatı 2000 TL iken boyanış saç oldukca daha ucuz fiyatı satın alınmakta. Bundan dolayı en öneli tavsiyelerimizden birisi saçınızı asla boyamaya kalkmayın.

Boyalı saçlar oldukca fazla kimyasal içerdiğinden ve bormal saçlara gore 10 kat daha süratli yıprağından dolayı alıcı firmalar çoğu zaman ya oldukca ucuza almakta yada asla almamaktadırlar.

b) Uzun ve Eşit Bir Şekilde Büyütün

Saçınızın uzunluğu ve ağırlığı kadar ücret alırsınız, doğal olarak bu mevzuda saçın uzun ve bakımlı olması extra para anlama gelir.  Görkemli, dolgun bukleler daha ince ve bakımsız saç tiplerinden daha çok talep görür. Saçlarınızı hem bakımlı hem de eşit şekilde uzatmaya çaba gösterin. Uzun ve bakımlı saçlarınız için size 20 bin tl ödeme meydana getirecek firmalar bile bulacaksınız.

c) Saçlarınnızı Sıhhatli Tutmaya Çalışın

Naturel şampuanlar kullanın extra kremler ve benzeri şeylerden kesinlikle uzak durun. Bu saçlarınızın daha dolgun ve daha diri görünmesini önlemektedir. Saçınızı her gün yıkamak da aynı soruna yol açacaktır şundan dolayı organik yağlarını yok edeceksiniz. Mümkünse, parlak ve kuvvetli tutmak için haftada bir tek iki kez yıkamayı deneyin.

d) Saçınızı Şekillendirmek İçin Kurutma Makinesi Kullanmayın

Saçınızı satma şansınızın yüksek olması için, muhteşem, organik durumda olması gerekir : boyanmamış, rengi açılmamış, kimyasal işlem görmemiş yada herhangi bir halde hasar görmemiş (güneş hasarı dahil).

İşlem görmemiş saç (yada piyasada malum adıyla “bakire saç”), boyanmış, kalıcı olarak düzleştirilmiş yada permalı saçlardan oldukca daha fazlasını satar.

Bu tarz şeyleri geçmişte yapmış olabilirsiniz sadece saç satarak para kazanmaya karar verdiğinizde artık bu tarz şeyleri yapmamanız gerekiyor. Saçınızın organik olmasına ve organik olarak büyümesine itina gösterin bu sayede oldukca daha iyi para kazanabilirsiniz.

Saç Alan Kuaförler, Bölgeler ve Firmalar

Saç Satma Tutarları Neye Bakılırsa Belirlenir

Saç satarak para kazanma mevzusunda yeni iseniz tutarları alıcının belirlemesini ilk etapta bilmeniz gerekir. Üst tarafta belirttiğimiz benzer biçimde uzun ve dolgun saçlar için minumum 5000 TL ile 20000 TL arası bir para ödenir.

Saç Fiyatlarını Iyi mi Öğrenebilirsiniz

40 santimetre saç ne kadara satılır, 30 santimetre saç ne Kadara satılır, 50 santimetre saç ne Kadara Satılır, 20 santimetre saç ne Kadara satılır, 45 santimetre saç ne kadara satılır, Kuaföre saç satmak ne kadar, Saç satmak isterim, 30 santimetre saç uzunluğu vb. benzer biçimde sorularınızı üst tarafta belirttiğimiz saç alımı icra eden firmaları arayıp öğrenebilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık