1. Anasayfa
 2. Kişisel

Şart yok, masraf yok! Özel banka 100 bin TL kredi kapısını açtı Banka Kredi

Şart yok, masraf yok! Özel banka 100 bin TL kredi kapısını açtı Banka Kredi
0

Koşul yok, harcama yok! Hususi banka 100 bin TL kredi kapısını açtı #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

8 Şahıs Okudu – 0 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Nakit ihtiyacı olanlara bankalardan kampanyalar gelmeye devam ederken 100 bin TL’ye kadar finans desteği duyurusu geldi. İşte kredi müracaat süreci ve tüm detaylar…
Güvence Bankası yeni kredi kampanyası üstünde tüketicilerin dikaktini çekerken yeni fırsat için izahat geldi. Banka kredi kampanyası üstünde gereksinim kredisi ve borç kapatma kredisi sunmuş olacağı açıklandı. Yeni kredi kampanyası yayınlanırken borç kredisi için 100 bin TL’ye kadar finansman destek sağlandı.

KOLAY KREDİ KAMPANYASI
Nakit ihtiyaçların karşılanması için borçlarını ödeyemeyen kişilere dair yeni kampanya başlatılırken Güvence Bankası, kredi kampanyası hakkında resmi web sayfası üstünden gösterildi. Banka vesilesiyle birlikte kredi kullanmak için müracaat süreci kolaylık sağlanacağo açıklandı.  “Bireysel Krediler” bölümünden yada “Borç Kapatma Kredisi” bölümünden süratli bir halde kredi müracaat yapılabilecek.
Güvence Bankası’ndan 100 bin TL borç kapatma kredisi üstünden müracaat yapılırken banka resmi sayfası üstünden krediler kısmından borç kapatma kredisine giriş sağlanır. Müracaat formunun doldurulmasıyla birlikte banka tarafınca belirtilerek lüzumlu belgeler şubeler vesilesiyle işlemler tamamlanır. Kısa süre içinde onay durumuyla birlikte son durum kredi başvurusunda yapanlara bildiri yapılır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir