1. Anasayfa
 2. Kişisel

Senet Borcu, Banka Kredi ve Kredi Kartı Borcu Kapanıyor! TBMM Onayından Geçti! Banka Kredi

Senet Borcu, Banka Kredi ve Kredi Kartı Borcu Kapanıyor! TBMM Onayından Geçti! Banka Kredi
0

Senet Borcu, Banka Kredi ve Kredi Kartı Borcu Kapanıyor! TBMM Onayından Geçti! #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

13 Şahıs Okudu – 1 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Dün dünya haberleri

https://yo.fan/uj9bb9gb2t

Senet Borcu, Banka Kredi ve Kredi Kartı Borcu Kapanıyor! TBMM Onayından Geçti!
Senet Borcu, Banka Kredi ve Kredi Kartı Borcu Kapanıyor! TBMM Onayından Geçti!
PTT ve Aktifbank ortaklığı, emeklilere ve çalışan bireylere hususi olarak sunulan nakit kredi olanakları ile borçlarınızı hızla kapatmanıza destek oluyor. Bu ortaklık, finansal rahatlık arayan her insana ümit veriyor. İşte detaylar:

Emeklilere Hususi Nakit Kredi Fırsatları

Emekliler için sunulan bu hizmet yardımıyla, 80.000 Türk Lirası’na kadar nakit kredi alma şansını elde edebilirsiniz. Bu kredi, finansal sıkıntıları hızla çözmek isteyen emeklilere büyük bir destek sunuyor.

Çalışan Bireyler İçin Hususi Kredi Fırsatları

Çalışan bireyler de unutulmadı. 40.000 Türk Lirası’na kadar nakit kredi başvurusu yapabilirler. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için bu kredi size ihtiyaç duyulan desteği sağlayabilir.

Borç Birleştirme Kredileri İle Rahatlama

PTT ve Aktifbank, borçlarınızı daha etkili bir halde yönetmenize destek olmak için borç birleştirme kredileri de sunuyor. 50.000 Türk Lirası’na kadar olan miktarlar için 36 aya kadar geri ödeme süresi sunulurken, 50.000 ile 80.000 Türk Lirası içinde nakit kredi arayanlar için 24 aylık bir geri ödeme süresi sunulmaktadır. Bu sayede borçlarınızı daha kolay bir halde ödeyebilirsiniz.

Süratli Onay ve Hesabınıza Anında Aktarım

Kredi başvurularınız neticeleri yalnız 5 dakika içinde sağlanır ve onaylandığında, fonlar hızla hesabınıza aktarılır. Acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri anında karşılayabilirsiniz.

Kredi Başvuruları Kolay ve Süratli

Kredi başvuruları kişinin banka kredi skoruna dayalı olarak işlem görür. Emekliler için büyük bir avantaj, emeklilik maaşlarını PTT’ye taşıyarak bu kredilere erişebilirler. Mesela, öteki bankalardaki borçları bulunan bir emekli, emeklilik maaşını PTT’ye geçirme edebilir. İlk emekli maaşı PTT’den aldıktan sonrasında, bu kredi başvurusunu yaparken, banka öteki tüm borçları ve kredi kartlarını birleştiren krediyi onaylar. Bu kredi için maksimum limit 80.000 Türk Lirası olup, geri ödeme süresi 24 aydır.

SMS İle Kolay Müracaat

PTT, kredi başvurularınızı SMS ile de kabul eder. Başvurmak isteyenler, “PTT” yazısından sonrasında bir boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını içeren bir mesajı 3050 numarasına göndermelidir. “PTT” anahtar kelimesinden sonrasında müracaat sahibinin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası, Aktifbank tarafınca değerlendirme için kullanılır. #2023 #2024 #cnntürk #gündem #haberturk #2025 #ahaber #bbctürkçe #haber #haberler

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir