1. Anasayfa
 2. İş Fikirleri

SSK ve Bağkur emeklisine Pazartesi 08.30’da IBAN’dan 8.000 TL ek ödeme: 10 bin TL altı maaş alanlar. Ek Gelir 2022

SSK ve Bağkur emeklisine Pazartesi 08.30’da IBAN’dan 8.000 TL ek ödeme: 10 bin TL altı maaş alanlar. Ek Gelir 2022
0

SSK ve Bağkur emeklisine Pazartesi 08.30’da IBAN’dan 8.000 TL ek ödeme: 10 bin TL altı maaş alanlar. #ekgelir – 2022

#EkKazanç #Evdeİş #ekgelir

6 Şahıs Okudu – 1 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

SSK ve Bağkur emeklisine Pazartesi 08.30’da IBAN’dan 8.000 TL ek ödeme: 10 bin TL altı maaş alanlar…
Türkiye’de Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine yönelik hususi bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya, emeklilerin maaşlarını aldıkları bankalardan ek gelir fırsatları sunmayı amaçlıyor. Bilhassa Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) şeklinde grupların da bu kampanyadan yararlanabilecekleri vurgulanıyor. Kampanyanın temel hedefi, emeklilerin maaşlarını taşıdıkları bankalardan ekonomik destek alarak bütçelerine mühim bir katkıda bulunmaktır. Bu kampanya kapsamında, maaşlarını belirli bankalara taşıyan emeklilere çeşitli ek gelir imkanları sunuluyor. Bu fırsatlar, bankaların sunmuş olduğu hususi promosyonlar, avantajlı faiz oranları ve öteki mali teşvikler şeklinde olabilir.
Maaşı 10.000 TL’nin altında olan SSK ve Bağ-Kur emeklilerine sevindirici bir haber geldi. Meydana getirilen açıklamalara gore, IBAN üstünden 8000 TL’lik ek ödeme yapılacak. Ödemeler, emeklilerin maaşlarını aldıkları banka hesaplarından gerçekleştirilecek. Bu ek ödeme ile maaşı 10.000 TL’nin altında olan emeklilerin maddi durumlarına katkı sağlanması hedefleniyor. İşte detaylar.
Emeklilere, dul ve yetimlere maaşlarının yatırılmış olduğu bankalardan ek gelir kapısını açan promosyonda kampanya fırsatı Kasım’da da devam ediyor. EYT’liler de dahil emekliler bankalardan 12 bin 500 liraya varan promosyon alabiliyor.

Kimi bankalar SGK ile geçen yıl imzalanan protokol kapsamında 5 bin liraya kadar ödeme yaparken, kimileri hiçbir ek şart istemeden kimileri de otomatik satmaca ödeme talimatı verme, kredi kartıyla alışveriş yapma, emekli yakınını getirme şeklinde şartlarla tutarı artırıyor.
NASIL ALINIYOR?
Emekliler, dul ve yetimler, seçtikleri bankanın en yakın şubesine giderek ya da mobil uygulama üstünden başvurarak promosyon alabiliyor. Promosyon taahhüdü sürenler daha iyi bir olanak çıkarsa bunu değerlendirebiliyor. Sürenin dolmasını beklemek mecburi olmuyor. Kalan sürenin tutarını geri vermek yetiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir