Yeni 100 Bin ve Ek Atama Açıklaması! EK ATAMA GELİYOR! Öğretmenlere ek atama gelecek mi? Ek Gelir 2022
19

Yeni 100 Bin ve Ek Atama Açıklaması! EK ATAMA GELİYOR! Öğretmenlere ek atama gelecek mi? #ekgelir – 2022

#EkKazanç #Evdeİş #ekgelir

3522 Şahıs Okudu – 110 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Yeni 100 Bin Atama Açıklaması! EK ATAMA GELİYOR! Öğretmenlere ek atama gelecek mi?

öğretmen ataması,öğretmenlere ek atama,öğretmen ek atama,öğretmen ek atama 2023,ek atama öğretmen,öğretmenlere ek atama yapılamen ataması zamanı,öğretmenlere ek atama geliyor mu,ek atama öğretmenlere gelir mi,100 bin atama olacak mı,yarın ek atama açıkalnacak mı,atama açıklanacak mı,öğretmenlere atama açıklanacak mı,kemal kılıçdaroğlu 100 bin atama,100 bin atama chp,atama 100 bin

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (19)

 1. 10 Mayıs 2023

  Benim mesleğimi yerler altına alacak herkes hakettiğini değeri günü gelince görecek her meslek aynı düzeyde önemli ve birbirine muhtaç olmazsa olmazdır

 2. 100 bin kesin olmaz ama ek 25 30 gelebilir

 3. 10 Mayıs 2023

  Sanki bu yeni bir habermis gibi sunmayin

 4. Ek 55 bin istiyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 bin öğretmen ataması istiyoruz, en kısa zamanda!

 5. Bırakın bu videoları yayınlamayı artık ek atama gelmiycek oyalamayın insanları ümitlendirmeyin

 6. 10 Mayıs 2023

  100 bin atama olursa ileriki yıllarda ne olacak deniyor, ücretli öğretmenliği bitirip belli yönetmelikleri çıkartırlarsa(örneğin rehberlik norm kadro) ihtiyaç hiçbir zaman bitmez. Zaten neredeyse 100bin ücretli öğretmen var 2 yıllık muhasebe mezunu bile öğretmenlik yapıyor. Gerçekten çok yazık eğitimin geldiği noktaya gerçekten çok üzülüyorum, öğrencilerine kavuşmayı bekleyen bu kadar öğretmen varken çok ama çok yazık!!!

 7. Bırakın insanlar ders çalışsın.

 8. 10 Mayıs 2023

  Bir umut ek atama bekliyoruz.

 9. 10 Mayıs 2023

  Yok beklemeyin ek atama keske olsa ama yok

 10. 10 Mayıs 2023

  heee yawww heee

 11. 10 Mayıs 2023

  Okullardaki psikolojik danışmanların mevcut normunun düzenlenmesi ve 2022 kpss puanıyla ivedilikle ek atama yapılması niçin gerekmektedir?
  ➡️Çünkü hiç olmadığı kadar akran zorbalığı ve madde bağımlılığı var okullarımızda. Çocuklarımız okul bahçelerine kadar sinen uyuşturucu madde satıcılarının bataklığına saplanmaktadır. Atılganlık eğitimi alamayan öğrenciler yoğun bir baskıya ve zorbalığa maruz kalmaktadır. Kendi haklarını savunamamakta ve hayır diyebilme becerisi geliştirememektedir.
  ➡️İhmal ve istismar vakalarının tespit edilmesi ve bu problemlerle ilgili önleyici tedbirler kapsamındaki seminerleri ve çalışmaları psikolojik danışmanlar yapmaktadır.
  ➡️Depremin yarattığı yoğun travmayı atlatabilmeleri için Psikososyal eylem çalışmlarını ve Psikoeğitim programlarını yürütenler uygulayanlar psikolojik danışmanlar olmaktadır
  ➡️ Psikolojik danışma hizmetini almak her öğrencinin yasal hakkıdır ve hiçbir öğrenci bu anlamda hak kaybına uğramamalıdır.
  ➡️Birçok öğrenci lgs, YKS, kpss gibi merkezi sınavların yarattığı büyük kaygıdan ötürü biyo-psiko-sosyal anlamda yıpranmakta ve stres yönetimi becerisi geliştiremediği için intihara kadar sürüklenmekte ya da hayatı boyunca yetersizlik, değersizlik, başarısızlık etiketleri ile yaşamaktadır.
  ➡️ Kişisel sosyal, eğitsel ve mesleki rehberlik hizmetleriyle öğrencilerin öz farkındalıkları ve ilgi, yetenek, değer, tutum gibi bireysel özellikleri tespit edilmekte ve kendi özlerine uygun, isabetli tercihler yapmaktadır.
  Bu ve benzeri daha birçok mesele en kısa zamanda psikolojik danışma ve Rehberlik alanının öncelikli kılınmasını ve ek atamayla yıllardır yaşadıkları mağduriyetin yüksek bir kontenjanla kaldırılmasını gerektirmektedir.
  Biz psikolojik danışmanlar ne yazık ki 2020 senesinde hukuka aykırı görülen karma alımla mağdur olduk ve sadece 1004 gibi bir kontenjanla yok sayıldık. Sonraki süreçte 804 ve 467 gibi ihtiyacın oldukça altında kontenjanlar gördük. Bu durum sadece bizleri değil ihtiyaç halinde olan velileri, öğrencileri de hayal kırıklığına uğrattı. Kpss sınavında istisnasız en yüksek netleri yapan bir bölüme yapılan bu haksızlık kabul edilemez. Milli eğitim bakanı sayın Mahmut Özer’in katıldığı bir çalıştayda her okula en az bir rehber öğretmen atanacağı ve öncelikli olarak psikolojik danışmanların atanacağını beyan etmesi atama bekleyen 25 bin psikolojik danışmanı ümitlendirmiştir ancak 45 bin öğretmen duyurusunda pdr’ye ayrılan dilim verilen müjdenin aksini göstermiştir.
  Bizler en kısa zamanda cumhuriyetimizin 100. Yılına özel 100 bine tamamlanması için 2022 kpss puanıyla 45 bin atamaya ilave olarak 55 bin ek öğretmen ataması talep ediyoruz. Bu atamada psikolojik danışmanların ve Rehber Öğretmenlerin normunun revize edilmesi ve hak ettiği değeri görmesini umuyoruz.

 12. 10 Mayıs 2023

  Arkadaşlar bence diğer kpss ye kadar bu videolar devam edecek ek atama olmayacak ümit bizi atalete atmasın videoyu çeken de parası peşinede her gün bu tarz video çekip insanlara ümit vermek doğru değil bakın sınavdan Mart ayına kadar 100 bin dendi gelen 45 hergun video çekildi olmadı

 13. 10 Mayıs 2023

  Tek çare muhalefet yapılacak hiçbir şey yok
  Her bir öğretmen adayı çevresindeki 10 kişiyi ikna ederse Kılıçdaroğlu kesin kazanır
  100 bin öğretmen atamasını yapar

 14. 10 Mayıs 2023

  Acaba sertifikalı avukat ,mühendis, dr. Olabilirmiyim hani alayim bende kenarda dursun 😂

 15. Moral bozmak istemiyorum ama bence olmayacak
  Mahmut Özer dün dedi
  Lise üç yıla düşerse zaten 85 bin öğretmen norm fazlası oluyor 100 bin atama nasıl yapacaklar diye
  Şu ankilerin aklında ek atama yok
  Belki çooook çooook fazla bir baskı olursa yaparlar
  Kritik bir seçim

 16. İnanmıyorum bunlara .Traktör de veriyorlardı çiftçiye sonra yok carpici olsun diye öyle dedik vs gibi gibi şeyler…Bunlar bir şey yapmaz.

 17. 10 Mayıs 2023

  Sertifikalı öğretmenliğe son verilirse boyle yığılma yaşanmaz hic birşey olamazsam sertifika alayim öğretmen olayım mantığı olduğu surece bu boyle devam eder üzgünüm gerçek bu

 18. 10 Mayıs 2023

  Atama bekleyen öğretmenleri hafife alıyorlar. En etkili oy öğretmenler. İş ikinci tura kalirsa anlarlar bunu

 19. 10 Mayıs 2023

  Kılıçdaroğlu ve meral akşener ilk ayda 100 bin yani 2022 puani ile 100bin 2023 puani ile 150 bin dedi tum koy okullari acilacak dedi bizzat kulaklarim duydu 😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir