1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri

Yorum Yap Para Kazan – 2022

Yorum Yap Para Kazan – 2022
0

İnternet kullanımının yaygınlaşması sonucunda birçok kişinin ek gelir sağlamak amacıyla internetten para kazanmanın arama yollarına gitmektedir. İnternet kullanıcıları, Yorum yap para kazan, anket doldurarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma, üye yaparak para kazanma, trendyol yorum yap para kazan, yorum yaz para kazanma, arama yaparak para kazanma gibi konularda araştırmalar yaparak para kazanma yollarını aramaktadırlar.

Hızla gelişen Çevrim içi dünya da yorum yap para kazan, yorum yaz para kazan gibi fırsatlar ortaya çıkmaktadır. İnternetten para kazanma için birçok yeni iş fırsatları, alternatif iş fikirleri ortaya çıkmıştır. Bu iş fikirleri çok ciddi bir kar fırsatı bizlere sunmuş olmasa da doğalgaz, elektrik, su ve internet faturalarınız gibi ödemeleriniz de sizlere faydası olacaktır.

Yorum Yaparak İnternetten Para Kazanma Yöntemi

İnternet ortamında bulunan bir çok platform da ürünler hakkında yorum alma ve yorumlar ile kullanıcı deneyimleri yaratmayı isterler. Bu platformlarda online olarak para kazanmak için bu hizmetlerden faydalanıla bilinir. Genellikle yapılacak her yorum için küçük miktarlarda para alırsınız. Türkiye’de direk olarak yorum yap para kazan için web sitesi seçenekleri yoktur. Örneğin, bir anket doldurarak para kazanma yönteminde o web sitesi aracılığı ile bir web sitesine üye yaparak para kazanma fırsatı verilmiyor olabilir. Bunların yerine yorum isteyen ve bu platformların sahiplerinden ödeme alarak web sitelerine doğrudan erişiminiz olması gerekmektedir. Genellikle bir hizmet veya ürün hakkında yorum yap para kazan platformlarında en az 25-30 sözcük ile yorum yapmanız istenmektedir. Bu yorumlarda ürün ve hizmet ile ilgili dil bilgisi kurallarına dikkat ederek yorum yapabilirsiniz. Bazı web siteleri ilgili hizmet ve ürünler için teknik bilgi içerek konularda yorum yapmanızı isteyebilir. Buna uygun olacak şekilde yorum yapmanız gerekir.

Yorum yaparak para kazan çalışmalarında ulaşılacak bir kaç işletme örnek verilebilir.

  1. Bionluk.com
  2. r10.net
  3. sadeceon.com
  4. wmaraci.com

Her platform için farklı kayıt yöntemleri vardır, kayıt olduktan sonra bir konu veya gönderi açılır. Mesela r10.net sitesine kayıt olmak için bir davetiye kodu göndermeni gerekmektedir. Sizden istenilen bilgileri(T.C kimlik no, doğum tarihi vb.) doldurduktan sonra kayıt olabiliyorsunuz. Genellikle 100 yorum için 10 lira alıyorsunuz. Eğer yorumlar orta düzeyde bilgi içeriyorsa günde en fazla 200 -300 yorum yapabilirsiniz. Böylece ayda 700 ile 1000 lira civarında kazanabilirsiniz. Bu rakamlar sizlerin çalışma durumuna göre değişebilir ve 2000 liraya kadar çıkabilir.

Son dönemlerde oyun geliştirici ve uygulamalar ile güzelleştirici yazılar yazarak da para kazanabileceğiniz bir çok platform oluşmuştur. Sizlerden oyun ve uygulamaların indirilmesi ve bir süre kullanılması daha sonra da geri bildirim bırakmanız istenebilir. Eğer bu sektörde para kazanmayı planlıyorsanız bir ekip kurmanız gerekir ve üreticilere de teklifler yapmanız önerilir. Bu yöntemle hızlı bir büyüme ile birlikte kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Yorum Yap Para Kazan Avantajları Hakkında

Yorum yaparak para kazanmanın en önemli avantajlarından birisi de masrafsız olmasıdır. Yani evden çalışıyorsanız yemek ve seyahat masraflarınız olmaz. Sadece ihtiyacınız olan internet ve bilgisayarınızın olmasıdır. İkinci avantajı ise kolaylık sağlamasıdır. İşinizde iyi olursanız fiyat artabilir ve daha fazla da kazanabilirsiniz. Diğer bir avantaj ise çalışma saatleriniz de esneklik olmasıdır. Yani kendi düzeninizi kendiniz düzenleyebilirsiniz. Ofis ortamından ve stresten uzaklaşmış olursunuz. Kazanacağınız ücreti siz kendiniz belirlersiniz. Çalışma alanının geniş olması yani daha fazla kazanmak için daha fazla siteye üye olursunuz. Ayrıca çalışacağınız kişileri de kendini seçebiliyorsunuz. Güvenmediğiniz biriyle çalışmazsınız. Yeni mezun bir kişiyseniz ve iş bulamıyorsanız yorum yap para kazan yöntemiyle işsizliğinize bir süreliğine çare olmuş olur.

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap