1. Ana Sayfa
  2. Memur

Zamlı memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? İşte detaylar Memur Maaşları 2022

Zamlı memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? İşte detaylar Memur Maaşları 2022
3

Zamlı işyar ve emekli maaşları ne süre yatacak? İşte detaylar #memurmaaslari – 2022

#kpss #kpss2021 #kpss2022

880 Şahıs Okudu – 11 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

2023 senesinde işyar ve emeklilerin maaşları tekrardan güncellendi. Yüzde 30’luk zam sonrası en düşük işyar maaşı 11.848 TL olurken, en düşük emekli maaşı ise 5500 TL oldu. Milyonlarca yurttaş, işyar ve emekli maaş farklarının ne süre hesaplara yatacağını sorguluyor. Peki, “Emekli işyar maaş farkları ne süre ödenecek 2023? Zamlı emekli maaşları ne süre, ayın kaçında yatar?” İşte, detaylar….

🔔 A Haber’in en güncel haber görüntülerini kovuşturmak için https://bit.ly/3T6Fg9c YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

A Haber Resmi Web Sitesi
► https://www.ahaber.com.tr

Toplumsal Medya Adreslerimiz
► https://feysbuk.com/ahaber.com.tr
► https://twitter.com/ahaber
► https://instagram.com/tvahaber
► https://tiktok.com/@ahaber
► http://t.me/ahabercomtr

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 2 hafta önce

    Türkiyede türkiyenin aklı kalbi ruhu böyledir. Türkiyede bide zemini tutan Dünyanın en üstünde türkiyeye bağlı türk aklı kalbi ruhu metrenin devamında millet aklı kalbi ruhu vardır. Türklerin doku ile ruhunu bilmeyen varsa türkiye yineki sefere şans bırakan kaybetme aklı kalbi ruhuyla karambol bir ülke değildir. Bir insanın tipi nasılki görünüyorsa türklerin doku ile ruhu toprak ile rüzgarın doku ile ruhuyla tesbitdir. İmza toprak ile rüzgar. Bingöl.

  2. 2 hafta önce

    Zam farkı+3600 farkı/Don’t Forget; PLEASE!!!!3000+600=3600??????????????????????????

  3. 2 hafta önce

    Türkiyede memura emekliye Zamlar ne zaman yatmalı beden sahibi insan insansa kolları ilebedeniyle beraber Gözleriyle beraber uyuduğunda uyandığında sabah 8 gibi gitsin. Maaşını zamlı alsın. Günü varsa gününde gitsin. Maaşını alsın. Parayla insanın terbiye edildiği görülmemiştir. Parayla terbiye olan insanlarda akıl bırakmamışlar. Kalplerini kemirmişler. Ruhlarını inceltmişler. İnsan bedeniyle nasıl terbiye edilmelidir. Benim bir beden iki dokum iki ruhum vardır. Benim türk dokum türk ruhum zaza ruhum zaza dokum vardır. İnsan terbiyesinin kolları rüzgarda düşerse işi biter. Saygılı bir beden ise bir insanın bedeni saygılı olmazsa başarısının bir parçası düşer. Bir inanın bedeninde böyle bir saygı olması gerekir. Akılen kalben ruhen gözbebekleri Vucudu suç işlemeyen bir insan devamı insan yaşam aklı kalbi ruhudur. Vatan aklı kalbi ruhu ise budur. rüzgar bazen insanın gözleri kadar güçlü bir duvar oluyor. Rüzgar bazen gökyüzünde can taşıyan insanlara küçük küçük yuvalar kuruyor . Yuvasız bir canın iki adım ötesi uçurumdur. İnsanın bedeni yeri süpüren süpürgenin çubukları gibi nizami temiz olmalıdır. Bingöl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir