1. Ana Sayfa
  2. Kripto Paralar

Zengin Edecek Proje : Holoride – 50X Kazan Kripto Kazan 2022

Zengin Edecek Proje : Holoride – 50X Kazan Kripto Kazan 2022
1

Varlıklı Edecek Proje : Holoride – 50X Kazan #KriptoKazan – 2022

#altcoin #coinsepeti #kripto

29 Şahıs Okudu – 4 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

⬇️MECX borsası indirim referans adresi ⬇️
https://www.mexc.com/register?inviteCode=17bGh

💬 Telegram: http://t.me/holoride
📖 Medium: http://medium.com/holoride
🔵 LinkedIn: http://linkedin.com/company/holoride
📹 YouTube: http://youtube.com/holoride
📷 Instagram: http://instagram.com/holoride
📘 Feysbuk: http://feysbuk.com/holoride/

Merhabalar Kripto Para Youtube Kanalına hoş geldiniz. Ben Özcan. Bu videoda Sizlere anlatmak için uzun süredir beklediğim “Sizleri varlıklı edebilecek coin projeleri video serisinin ilki ile karşınızdayım.
Bu öyleki bir coin projesi ki işin içinde dünyanın en mühim otomobil şirketi olan Wolkswagen, Posche ve Audi benzer biçimde firmaların desteği almış durumda. Duyurulduğu ilk andan itibaren büyük bir ilgi görmüş oldu ve daha ilk ön satış ile bir fazlaca kişiyi varlıklı etti. Video içeriğine geçmeden ilkin gelecek yeni projelerden anında haberdar olmak için kanala abone olmayı unutma. Bu piyasada süratli olmak bile size fazlaca para kazandırabilir. Hazırsanız o görkemli proje geçelim.
Projemizin adı HOLORİDE. Kısaltması ile RİDE. Holoride temelde bambaşka bir meteverse evreni sunan, şuan için rakipsiz, vasıta içi seyahatlerinizde oyun deneyimi sunan bir proje. Bu proje aslına bakarsak otobüs ve otomobillerde bulunan multimedya deneyimin meteverse evrenine aktarılması şeklinde düşünebilirsiniz. Bu bölümde HOLORİDE vasıta hareketlerine entegre şeklinde çalmış olduğu için benzersiz bir tecrübe sunmaktadır.
Holoride ekibi Audi’nin vasıta tecrübe kadrosunda çalışan kişiler tarafınca oluşturulmuştur. Ekip kripto piyasasına bakmaksızın kurumsal bir yapı içinde hedeflerine belirlenen süre için devam etmektedir. Videonun devamında bu mevzuda iyi mi başarı olduklarına deyineceğim.
Holoride Elrond ağında çıkarılmış bir oyna kazan ekosisteminde bulunan bir projedir. Toplamda 1 milyar tane olacak şekilde token ekonomisi bulunmaktadır. Halihazırda Ocak ayı ile beraber bu toplam 1 milyar adetin %50 si piyasa bulunmaktadır. Bu bölümde ekip saydam ve açık bir token ekonomisi yayınlamış durumda. Şuan ekranda gördüğünüz suretiyle ay ay ne düzeyde kilit açılımları olacak, toplam ne kadar coin piyasada olacak açık bir halde belirtmişlerdir. Videonun son kısmında bu kilit açılımlarını dikkate alarak nerede alım yapmanız icap ettiğini belirteceğim.
Proje iki ön satış yapılarak satıldı. 200 milyon adeti 0.02$ dan , 50 milyon adeti ise 0,04$ dan satıldı. İlk piyasa çıktığında 150 milyon adeti piyasada bulunuyordu ve holoride 2 doları fiyatı görmüş oldu. Doğrusu birinci ön satıştan alan şahıs 100 kat, ikinci ön satıştan alan 50kat kazanç sağlamış oldu. Bende ikinci ön satıştan 200 dolara 5 bin tane alım hakkı kazandım ve ilk listeme ile 27 bin dolar kazaçları gördüm.
Evet buraya kadar her şey güzel hoş, bu kadar yükselmiş coin iyi mi 50 kat kazandıracağını düşünüyor olabilirsiniz. Bu videoyu fazlaca daha erken çekebilirdim fakat siz değerli ziyaretçilerimizin fena seviyelerden alım yapmasına niçin olacağımı düşündüğüm için bugüne dek erteledim. Şimdi niçin bu vakitte çektiğimi anlatayım.

Holoride her ne kadar Audi, Wolkswagen, Porsche benzer biçimde otomobil markaları ile çalışıyor olsa da tüm otomobiller ve araçlar için kullanılabilir özelliğe haiz. Proje takip ederken birçok tanıdığımız vasıta markalarını gördüm. Proje ilerleyen dönemler için otobüs, tren ve tayyare benzer biçimde araçlarda kullanım alanı açması beklenebilir.

Geldik en mühim kısma. Biz ne süre holoride projesine yatırım yapmalıyız. Holoride şuan 0.06 dolar seviyelerinde. Doğrusu ön satış fiyatlarına gelmiş durumda. Hatta 0.035 dolar seviyelerine kadar düşmüş olduğu oldu. Ihmal etmeyin bu proje kısa bir zamanda sizi varlıklı edemez. Yatırımınız uzun dönemli olarak planlamanız gerekmektedir. Bu seviyelerden alım yapın daha bu seviyelerden aşağı düşmez diyemem. Sizlere net bir halde burası dip seviyedir demem sizlere yalan söylüyorum anlamına gelir. Fakat kilit açılımlarına bakıldığında en mantıklı alım zamanı 2023 mayıs kilit açılımlarından sonrasında olduğu görünmektedir. Bu tarihten sonrasında mayıs 2025 yılına kadar düşük seviyede kilit açılımları devam etmektedir. Fakat burada kaçırılmaması ihtiyaç duyulan kısım bitcoinin ve küresel ekonomik verilerin durumudur. Uzun bir ayı piyasasından sonrasında Bitcoin 15 bin dolar seviyerinden 21 bin dolar seviyelerine doğru yükseliş gerçekleştirmiş oldu. Mayıs ayına kadar mevcut fiyat ne durumda olacağını kestirmek zor. Kendim alımların büyük bir kısmını tamamladım. Bir geri çekilme durumunda son alımları da tamamlayıp projenin Binance benzer biçimde büyük kripto borsalarında listelennmesini bekleyeceğim. Tekrardan en yüksek seviyeleri olan 2 dolar seviyelerini göreceğini düşünüyorum. Bu da bana 50 kat bir kazanç elde edecektir. Sizler daha erken seviyelerden pazarlayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 hafta önce

    İlk defa ayağı yere sağlam basan bir proje görünüyorum. Uzun dönemli çok kazandıracak görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir