1. Anasayfa
 2. Kişisel

Eylül ayı için 30 Bin TL banka promosyonları geliyor! Garanti, Ziraat, Yapı Kredi Banka Kredi

Eylül ayı için 30 Bin TL banka promosyonları geliyor! Garanti, Ziraat, Yapı Kredi Banka Kredi
0

Eylül ayı için 30 Bin TL banka promosyonları geliyor! Güvence, Ziraat, Yapı Kredi #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

13 Şahıs Okudu – 0 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bankalar Eylül ayı promosyonlarını deklare etti! 30 bin TL promosyon için başvurular! İşte tüm detaylar…

Ağustos ayı banka promosyonlarındaki artış Eylül ayında en yüksek noktayı görecek. Promosyon ödemeleri için bankalar Eylül miktarlarını deklare etti.

Eylül ayı emekli promosyon kampanyaları bilgileri yavaş yavaş çıkmaya başladı. Bankalar web siteleri üstünden emekli promosyonlarına dair detayları duyurdu. Milyonlarca emekli vatandaşımzı Eylül ayında dev miktarlar alacak. İşte emeklilere dair Eylül banka promosyonlarında dair detaylar!

Bankalar Eylül ayı için 30.000 TL promosyon verileceğini duyurmaya başladı. Üç yıl süresince aynı bankada kalma taahhütü ile emeklilere Eylül ayında 30 bin TL promosyon verilecek. Doğal olarak emeklilerin maaş aralığına gore promosyon miktarları da değişenlk gösteriyor. Bankaların Eylül güncel emekli promosyonu kampanyaları bilgileri belli oldu.

30 BİN TL PROMOSYON İÇİN TEK ŞART VAR

Dolar kurunun önlenemez artışı ile bilhassa kiralarda ve market ürünlerinde artan fiyatlar vatandaşı oldukça zor dururma soktu. Bankalar da bu zor durumu minimum sıkıntıya indirmek için promosyonlarının rakamlarını arttırmaya devam ediyor.

30.000 TL Eylül ayı banka promosyonu bilgileri açıklandı. AKP’li Aydın Pehlivan bankaların Eylül ayı promosyonları ile ilgili olarak “Belediyemiz çatısı altındaki tüm emek harcama arkadaşlarımızı ilgilendiren Promosyon sözleşmesini Halkbank Menemen Şube Müdürü Harun Pürmüs ile imzaladık.” açıklamasında bulunarak duyurdu.

Eylül ayı maaş promosyonlarına dair ödemeler için çalışmalaar devam ediyor. Bankalar Eylül ayı promosyon duyurularını arda ardına açıklamaya geçti. 30.000 TL’lik promosyon emekli vatandaşların yüzünü güldürecek. 30 bin TL emekli promosyonunu almak için tek koşul var. Emekli vatandaşların üç yıl süresince aynı bankadan maaşlarını almasını taahüt etmesi. #2023 #bbctürkçe #sondakika

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir