1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri

Uzmanlara Göre Şu Anda Çevrimiçi Para Kazanmanın 4 Yolu

Uzmanlara Göre Şu Anda Çevrimiçi Para Kazanmanın 4 Yolu
0


Her Gün Bunu Meydana getiren Uzmanlara Bakılırsa, Şu Anda Çevrimiçi Para Kazanmanın 4 Yolu.

İnternetten para kazanmaya adım atmak için ihtiyacınız olan her şeye aslına bakarsanız haiz olabilirsiniz – ne yaptığınız hakkında hiçbir fikriniz yokmuş benzer biçimde hissetseniz bile.

“ 2011 senesinde özgür metin yazarı olarak ilk başladığımda, işime yatırım meydana getirecek param yoktu “diyor metin yazarı, içerik stratejisti ve The Content Collective’in kurucusu Sarah Jane Burt. “İngilizce için yüksek lisans okuyordum ve öğretmen olmayı düşünüyordum.”

“Sonrasında, bir partide işletmesi olan bir insanla tanıştım. İngilizce için yüksek lisans okulunda iyi mi olduğumdan ve bir ton yazı yazdığımdan bahsettik. Bana internet sayfası için içerik yazıp yazamayacağımı sordu. Niçin olmasın diye düşündüm. Ve metin yazarlığı işim bu şekilde başladı.

Uzmanlara Bakılırsa Çevrimiçi Para Kazanmak

Bazı durumlarda, size inanan bir şahıs, çevrimiçi para kazanma hayalinizi  gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan tek şeydir.

İlk ilkin temelleri netleştirmek için süre ayırarak, bir sonraki adımınızı en iyi şekilde seçmek ve bugün harekete geçmek için daha kuvvetli hissedeceksiniz.

Dört çevrimiçi iş uzmanına – işlerinde yılda bir  milyon dolara ve ötesine kadar para kazanan insanlara – insanların çevrimiçi para kazanma hakkında ne bilmeleri icap ettiğini sorduk. İşte söyledikleri şeyler, hangi para kazanma fikirlerinin sizin için en uygun olabileceğine iyi mi karar verebileceğinizle beraber bakalım.

1. Bir Hizmet Sağlayın

Birçok insan ilk olarak boş zamanlarında ek işte emek harcayarak yada özgür işler yaparak girişimciliğe girer. Bir ihtimal birisinin özgeçmişini gözden geçirmeyi teklif edersiniz yada bir işletmeye her hafta birkaç saat süresince veri girişi yada çevrimiçi anketler mevzusunda destek olmuş olursunuz. Aslına bakarsan bildikleriniz için direkt ilk kez ödeme aldığınızda, yepyeni bir olasılıklar dünyası açılır. Bazı işverenlerin gece vakti iş yapma politikaları vardır, bundan dolayı tam zamanlı bir işe ek olarak bir yan koşuşturmaya başlıyorsanız sözleşme yükümlülükleriniz dahilinde kaldığınızdan güvenli olmak isteyeceksiniz.

Bir hizmet sunmak çoğu zaman aşağıdaki benzer biçimde tanımlanabilen üç alt kategoriden birine ayrılır:

 • Özgür meslek: İşi müvekkiliniz adına yapıyorsunuz.
 • Danışmanlık: Uzmanlığınıza ve deneyiminize dayanarak müşterinin bundan sonrasında ne yapması gerektiği mevzusunda önerilerde bulunuyorsunuz.
 • Antrenörlük: Danışmanlığa benzer, sadece koçlukta hedefiniz, müşterinin bunu kendi başına yapma mevzusunda yetkin olmasına destek olmaktır.

Diyelim ki bir günlük işi olan sertifikalı bir beslenme uzmanıyım ve boş zamanlarımda kafeini bırakmak ve gün süresince daha iyi enerji seviyelerine haiz olmak isteyenlere uzmanlığımı sunmak isterim. Yukarıdaki alt kategorilere gore bu hizmeti sağlayabileceğim değişik yollar şunlardır:

 • Özgür çalışmak en ergonomik olur: Kim bilir müşterime gerekseme duydukları takviyeleri yada multivitaminleri sipariş ediyorum ya da yerellerse yiyeceklerini onlar için hazırlayıp evlerine teslim ediyorum.
 • Danışmanlık minimum uygulamalı olacaktır: müşterim bir yiyecek sıralaması tutardı, gözden geçirirdim ve sonrasında beraber görüşüp, nerede dikkat etmesi gerektiğine dair önerilerde bulunurdum.
 • Koçluk bu durumda danışmanlık içerecektir: Sadece, müşteriniz kendi beslenmesini ayarlamada kendi kendine kafi hale gelene kadar devamlı rehberlik ve destek isteyecektir.

Özgür emek verme, danışmanlık ve koçluk, halihazırda tam zamanlı bir işi yada yerleşik kariyeri olan profesyoneller için muhteşem seçeneklerdir. Çevrimiçi para kazanma mevzusunda sıkışıp kaldığınızı düşünüyorsanız, aslına bakarsanız haiz olduğunuz data yada becerilere odaklanmayı düşünün.

Bir Hizmet Sunmak için Gerekenler Nedir?

Hemen hemen hakkında fazla bir şey bilmediğiniz bir endüstriye(işletme) devam etmek istiyorsanız, işte ihtiyacınız olan becerileri öğreneceğiniz bir seçenek arayın. Sanal asistan emek vermesi, çevrimiçi görevleri tamamlayarak para kazanırken ayrıntılara ve sağlam bir web bağlantısına dikkat etmeyi gerektirir ve bir çok durumda kısa süreli işe hakikaten başladıktan sonrasında ek eğitim alırsınız.Bu, araziyi(arsa) öğrenirken ya da tamamen yeni bir endüstriye girerken para kazanmanın giderek daha popüler bir yolu haline geldi.

Ek olarak, adım atmak için lüzumlu kimlik bilgilerine yada sertifikalara ihtiyacınız olup olmadığını belirlemek için araştırma yapın. Bu, sektörünüz düzenlenmişse yada eyaletinizin devlete özgü yönergeleri var ise önemlidir.

Hizmet Vererek Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Özgür emek verme, danışmanlık ve koçluk oranları büyük seviyede ne sattığınıza ve kime sattığınıza bağlıdır. Söylendiği benzer biçimde: “Talep ettiğiniz prim, yarattığınız değerdir.”

Genel olarak, sizin tarafınızdan daha çok çaba yada emek gerekiyorsa, daha yüksek bir ücret talep ederek ve daha azca tutarda alan kişi alarak para kazanırsınız. Beslenme uzmanı örneğimize geri dönelim.

 • Tek seferlik danışma: 100-500 dolar içinde değişebilir. Minimum sürelidir ve ödeme çoğu zaman evvelinde yapılır, bundan dolayı derhal para kazanırsınız.
 • 8 haftalık koçluk paketi: 500-2500 dolar içinde değişebilir, bir danışmanlıkla başlayabilir ve sonrasında haftalık koçluk görüşmelerine ve e-posta / metin desteğine geçebilir. Bu yaklaşım giderek daha popüler hale geldi ve birçok ustalaşmış tüm çevrimiçi işlerini yalnızca koçluk paketleriyle kurdu.
 • Özgür emek verme paketi: sizin için meydana getirilen hizmetler için haftada 100-500 dolar ücret alabilir. Para kazanacaksınız, sadece sonunda daha da büyümek için size destek olacak insanları işe almanız gerekecek.

İşte bir ipucu: Rahat edeceğiniz bir fiyatla başlayın, peşinden her 60 günde bir %10 artırın.

14 ay içinde fiyatlarınız iki katına çıkacak. Fiyatlarınızı yükseltmek düzgüsel ve kademeli bir süreçtir ve itimat deneyimle beraber gelir.

Başarıyla Hizmet Iyi mi Sağlanır?

Hizmetler sunarak para kazanmak istiyorsanız, burada aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan birkaç ek paket var.

ÖZET: HİZMETLER BAŞARIYLA NASIL SAĞLANIR?

 • Nihai sonucu satın, oraya iyi mi gideceğinizi değil.

Tüketiciler bir ürün satın almazlar; bir duygu ya da dönüşüm satın alırlar. Siz uzmansınız, müşteriniz değilsiniz; Onları sonuçlara, ufak ayrıntılardan daha çok odaklanmaya devam ettirin ve iyi konumlandırılacaksınız.

 • Net çıktılar oluşturun

Hem siz hem de müşteriniz ilk gün neyin ne süre yapılacağını bilmelisiniz. Bunu referans için bir teklife yada belgeye yazın, böylece sürpriz olmaz. Sınırlar net olmadığında, özgür işler kimi zaman bir güçlük benzer biçimde gelebilir.

 • Balıkların olduğu yere git.

Bir iş fikrinin yeni olması iyi olduğu anlamına gelmez. İnsanların çoğu zaman neye para ödediğine yada desteğe gerekseme duyduğuna bakın, peşinden benzer bir hizmeti iyi mi daha iyi yada değişik şekilde sunduğunuza bakın. Nereye bakacağınızı bildiğinizde, çevrimiçi para kazanma fikirleri her yerdedir.

2. İçerik Oluşturucu Olun

Bir İçerik Oluşturucu Olun ve Direkt Takipçiler ve Hayranlar Tarafınca Ödeme Alın

Çevrimiçi içerik oluşturmaktan hoşlanıyor musunuz? Bunda iyi misiniz? Bu soruların her ikisinin de yanıtı evet ise, içerik oluşturucu ekonomisinden yararlanarak çevrimiçi para kazanmak sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

İçerik oluşturucu yaşamı, çevrimiçi satış fikrini sevmeyen, sadece gün boyu YouTube videolarını pompalayabilen yada bir YouTube kanalını yönetebilen profesyoneller için harikadır. Erken aşamadaki girişimlerle çalışan bir risk sermayesi fonu olan SignalFire’a gore, 50 milyondan fazla içerik oluşturucu çevrimiçi para kazanıyor ve bu içerik oluşturucuların iki milyonu bunu ustalaşmış olarak yapıyor .

Minik medya şirketleri benzer biçimde içerik oluşturucuları düşünün: Eğitici yada keyifli içerikler üretip yayınlarlar – kimi zaman kendi web sitelerinde ve kimi zaman yalnızca toplumsal medya hesaplarında – ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Vakit içinde bir kitle oluştururlar ve sonrasında bu kitleden üç yoldan biriyle çevrimiçi para kazanırlar:

 • Abonelikler: Bir abonelik tutarı karşılığında en iyi içeriklerine erişim sunarlar – aynı Netflix yada Spotify benzer biçimde hizmetlere abone olduğunuzda yaptığınız benzer biçimde – ve bunu yapmak için Patreon benzer biçimde bir platform kullanırlar. Ne kadar fazlaca ücretli abone çekebilirseniz, o denli fazlaca para kazanırsınız.
 • Sponsorluklar: Markalar yada firmalar, içerik oluşturucuya öne çıkması için ödeme yapar ve içerik oluşturucu, markanın reklamlarını içeriklerine dahil eder. Instagram’daki “Ücretli ortaklık” gönderileri klasik bir örnektir. Kimi zaman içerik oluşturucu, öne çıkan ürün için bir satış ortağı bağlantısına da haiz olabilir.
 • Reklam komisyonları: İçerik oluşturucular, platformlarında gösterilen reklamların yada reklamların bir kısmını alır. Popüler bir YouTuber’ı izlediğinizde ve videoları esnasında reklamlar oynatıldığında, o içerik oluşturucu reklam harcamalarından bir hisse alıyor şundan dolayı (tv programı, site) hedef kitleyi masaya getiriyorlar. Bu reklam geliri başlangıçta düşüktür, sadece kitleniz büyüdükçe çığ benzer biçimde büyüyecektir.

İçerik oluşturucular bu stratejilerden birinden yada hepsinden yararlanmayı seçebilir. Kitle oluşturmak çoğu zaman süre aldığından, içerik üretici ekonomisinden para kazanmanın yavaş bir süreç bulunduğunu ihmal etmeyin. İçerik oluşturmayı seviyorsanız ve bunu gün boyu yapabiliyorsanız, bu çevrimiçi çabalardan bir gelir akışı geliştirme tutkusu ve dürtüsüne sahipsiniz.

Yaratıcı Olmanın Kazanma Potansiyeli

Yaratıcılık, hizmet sağlayıcı olmaktan farklıdır, şundan dolayı daha çok alan kişi daha çok iş anlamına gelmez. Patreon’unuzun dört abonesi yada 4.000 abonesi olsun, netice aynıdır.

Çevrimiçi para kazanmak yada daha çok emek harcamadan daha çok para kazanmak istiyorsanız gelişmek önemlidir.

 • İşte bu mevzuda level atlamış uzmanların söyledikleri:

“Bir tek içerik meydana getirmeye ve oraya koymaya başlayın! Arkasından, insanların neyi sevdiğine ve neyle ilgilenmediklerine dikkat edin. Bu, hangi içerik türlerinin daha karlı olabileceği mevzusunda size daha iyi bir düşünce verecektir”. SARAH JANE BURT

Mükemmel bir telefonunuz olduğundan güvenli olun ve içerik meydana getirmeye başlayın! Başladığımda sıfır takipçim ve sıfır e-posta abonem vardı. Her gün Feysbuk’ta canlı gösterim açtım. NEHA GUPTA

İçerik oluşturucu olmak, sonrasında sizden ürün satın alabilecek kişilerden oluşan bir topluluk oluşturmanıza olanak tanır. Uzun strateji içinde olmaya istekliyseniz, bu mantıklı. SATYA PURNA

Başarıya ulaşmış Bir İçerik Oluşturucu Olmak İçin İpuçları

İçerik oluşturucu ekonomisine girmek, çevrimiçi para kazanmanın mükemmel bir yoludur, sadece bunu iyi yapmak için tutarlı bir halde kıymetli içerik meydana getirmeye emin bir halde devam etmeniz gerekmektedir. İçerik oluşturucunun yaşamı sizin tarzınıza benziyorsa ve çevrimiçi para kazanmak için daha azca direkt, satış odaklı bir yol istiyorsanız – işte sık sık başvurmak isteyeceğiniz bazı ipuçları.

 

ÖZET: BAŞARILI BİR YARATICI OLMAK İÇİN İPUÇLARI:

 • Kitlenizin sizi tanımasına destek olun. İçerik oluşturucular çoğu zaman kişisel bir marka ile liderlik eder ve bu kişilik onları ayırmaya destek olan şeydir. Kazanan bir-iki yumruk için hem kaliteli detayları hem de kişisel bakış açılarını paylaşın.
 • Bilgilerin bir platformda iyi mi paylaşıldığını inceleyin. Tüm başarıya ulaşmış içerik oluşturucuların ortak noktası, bilginin internette iyi mi görüldüğünü bilmeleridir. Bir platform seçin, peşinden onu kullanmada usta olun. Ilkin buna öncelik verin ve uzun solukta paradan ve zamandan tutum edin.
 • Kalite ve tutarlılığa odaklanın. Popüler inanışın aksine, yaratıcı yaşam eylemsiz gelir için garantili bir reçete değildir. Bununla beraber, seneler ilkin yayınladığınız içerikten her ay çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Bir içerik oluşturucu olarak başarıya ulaşmış olmak için, tertipli olarak kıymetli yeni içerikler üretmeniz ve yayınlamanız gerekir; buna ulaşılamaz geliyorsa, çevrimiçi para kazanmaya yönelik bu yaklaşım uzun solukta sizin için işe yaramayabilir.

3. Telif Hakkı Edinin ve Para Kazanın

Bu iş bir ihtimal çoğusu için önemsiz yada işe yaramaz benzer biçimde görünsede telif hakkı içerikleri artık fazlaca fazla kazandırmaya başladı.

İşi Bir Kez Yapın, Sonrasında benzer fikri iyelik ( “düşünce ve sanat eserleri üstündeki düşünsel (fikri) hakları;) Kullanarak Yine Yine Ödeme Alın.

Küresel e-öğrenme endüstrisi 2021 senesinde 253,3 milyar dolar değerindeydi ve 450’den fazla Fortune 500 şirketiyle çalışan bir Pazar içgörüsü şirketi olan Research and Markets tarafınca gösterilen bir rapora gore, önümüzdeki beş yıl içinde iki katından fazla kıymet kazanması bekleniyordu.

Hizmetlerinizin başkaları için kıymetli bir yaklaşımı yada yöntemlerin uygulaması var ise, bu fikri mülkiyeti (IP) çevrimiçi bir kurs, program, e-kitap yada imalathane olarak paketleyip satmak fazlaca kazançlı olabilir. Para kazanma fikirleri söz mevzusu olduğunda, bu iş modelinin popülerliği artıyor.

Data yada data satarken, bu fikri mülkiyetin insanların hakikaten satın almak istediği bir şey olduğundan güvenli olmak isteyeceksiniz.

Bilgileriniz yada yaklaşımınız müşterileriniz için hangi problemi çözüyor? Peki niçin şimdi satın alsınlar? Kayıt düğmesine yakın bir yere gitmeden ilkin bu soruları yanıtlayın.

Hakikaten ne istediklerini ve neye gerekseme duyduklarını idrak etmek için takipçilerinizle yada müşterilerinizle çevrimiçi anketler yapın.

Bir çok e-öğrenme markası ve IP fikirli işletme sahibi çabalarını bir yada daha çok kategori çevresinde yoğunlaştırır:

 • Programlar: Programlar hizmetlere benzer, sadece çoğu zaman 1’e 1 ayarında değil, bire bir kapasitede (Web seminerini yada canlı sınıfı düşünün) çalışır. Akranlarınızla bağlantı kurmanıza müsaade eden bir topluluk içerebilir yada içermeyebilir.
 • Data Ürünleri: Bunlara çevrimiçi kurslar, e-kitaplar, PDF’ler ve öteki dijital ürünler dahildir. Kindle’ınızda okumak için bir kitap satın aldığınızda, bir data ürünü satın alıyorsunuz anlamına gelir. Data ürününüz oluşturulduktan sonrasında, onunla yine uğraşmanıza gerek kalmaz; Bu potansiyel alan kişi, çevrimiçi para kazanmak isteyen sadece zamana bağlı meşgul profesyoneller için caziptir.
 • Lisanslama: Sistemleriniz yada yaklaşımlarınız birçok değişik kurum için değerliyse, fikri mülkiyetinizi şirketlere bir defalık yada yinelenen bir ücret karşılığında lisanslamanın bir yolunu sunmayı düşünün. Bu yaklaşım daha ileri düzeydedir, sadece kıymet yaratan kanıtlanmış bir metodolojiniz var ise, kuruluşlar bunun için en yüksek doları ödemeye isteklidir.

İşleri çözmek için kanıtlanmış bir yaklaşımınız yada sisteminiz var mı? Cevabınız evet ise, bildiklerinizi planlayıp yazmak yada kaydetmek ve peşinden bu detayları kazanan formülünüzü kendileri için uygulamak isteyen müşterilere satmak için süre ayırmaya kıymet olabilir.

IP (Web Protokol) nin Kazanma Potansiyeli: Gökyüzünün Sınırı

Fikri iyelik avukatlarının her yerde olmasının bir sebebi var: Orijinal fikirleriniz ve yaklaşımlarınız para kazanıyor ve zaman içinde korunmaya kıymet. Yaratıcılığa benzer şekilde, fikri mülkiyetinizin paketlenmesi ve hatta lisanslanması oldukça kazançlı olabilir.

 • Uzmanlarımız, süre içinde fikri iyelik geliştirmenin niçin mühim bulunduğunu tartıştı

İşletme adlarını ilk gün kaydedin. Girişimcilik için bir cesaret gerekir. NEHA GUPTA

 • Gizliliği elde eden sözleşmelere ve kullanım koşullarına haiz olun. Teklifinizi onaylayana ve bunun işinizin bir parçası olacağını bilene kadar resmi ticari marka yada telif hakkı koruması yoluna gitmenize gerek kalmamıştır. NIKKI MCKNIGHT

Kurslar yada çevrimiçi programlar oluşturan kişiler için – bazı tecrübe etme yanılma işlemleri yapmak ve ıp’nizin kıymetli bulunduğunu ve korunmayı hak ettiğini bilmeden ilkin kendinizi kafi alan kişi sonuçlarıyla belirlediğinizden güvenli olmak mantıklıdır. SATYA PURNA

Fikri Mülkiyetinizden Iyi mi Başarıyla Yararlanılır ve Daha Fazla Para Kazanılır

Müşterilere devamlı olarak muhteşem sonuçlar veren bir formülünüz yada süreciniz var ise, bu süreci bir data ürününe paketlemek ve bir ticari marka ile korumak, çevrimiçi ortamda daha çok para kazanmanın mükemmel bir yolu olabilir.

Bildiklerinizi alıp dünyayla ustalaşmış, kaldıraçlı bir halde paylaşmaya hazır mısınız? İşte kendinize bir başlangıç yapmak için birkaç ipucu.

ÖZET: FİKRİ MÜLKİYET NASIL GELİŞTİRİLİR

 • Yapmanız icap ettiğini düşündüğünüzden daha özensiz bir halde başlatın. Bugün piyasadaki en başarıya ulaşmış çevrimiçi kursların birçoğu bir zamanlar açık Q & A ile özensiz canlı Zoom görüşmeleriydi. Ilkin kursunuzu yada programınızı canlı sunarak beta testi yapmayı düşünün, peşinden ustalaşmış bir sürüm kaydedin ve müşterilerin kendi zamanlarında video izleyebilmeleri için isteğe bağlı olarak kullanılabilir hale getirin.
 • Hedef kitlenizi büyütün. Burada bir tema mı görüyorsunuz? İnsanların kim olduğunuzu ve sizden satın almadan ilkin niçin size güvenmeleri icap ettiğini bilmeleri gerekir. Fikirlerinizden yada uzmanlığınızdan çevrimiçi para kazanmak istiyorsanız, kitlenizi şimdi meydana getirmeye başlayın.
 • Doğru adımlara ve bununla beraber doğru sıraya öncelik verin. Bugünlerde internette o denli fazlaca data var ki, insanoğlu çoğu zaman internette dolaşarak ve kendileri için cevaplar bularak paradan tutum edebileceklerini düşünüyorlar.

4. Fizyolojik Ürün Satışı

Shopify, Etsy, Amazon Tarafınca Yerine Getirme (FBA) ve İnstagram’ın Alışveriş özelliği benzer biçimde araçlar, yalnızca siz başlasanız bile, ürün tabanlı bir işletme oluşturmayı ve ölçeklendirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Başarıya ulaşmış e-ticaret işletmeleri o denli talep görüyor ki, aslına bakarsak ürün tabanlı işinizi (fazlaca para için) satın almaya ve portföylerine eklemeye adanmış Thrasio ve Levrek benzer biçimde tüm toplayıcı firmalar var.

Fizyolojik ürüne dayalı işletmeler, minimum uygulanabilir ürününüzü geliştirmek ve kontrol etmek için çoğu zaman daha çok ön yatırım gerektirmeleri bakımından önceki üç kategoriden farklıdır. İlk birkaç ay içinde çevrimiçi para kazanamayabilirsiniz ve birçok e-ticaret markası kendi internet sayfalarına, kendi çevrimiçi mağazalarına ve kendi satış kanallarına yatırım yapar. İş fikirlerini tartarken ve çevrimiçi para kazanma yaklaşımınızı seçerken bunu dikkate almak isteyeceksiniz – bilhassa girmek istediğiniz endüstrinin üretim düzenlemeleri var ise.

Bununla beraber, tedarik zincirinizi ve hedef kitlenizi aradıktan sonrasında, uyurken eylemsiz gelir elde eden bir çevrimiçi mağazanız olur. Birçok e-ticaret kurucusu, haiz olmak istedikleri ürünü buluş ederek girişimcilik yolculuğuna adım atar; insanların gerekseme duyduğunu bildiğiniz fizyolojik bir ürün yapma mevzusunda tutkuluysanız, bu yaklaşım sizin için muhteşem olabilir.

E-ticaret Kazanç Potansiyeli.

Junglescout’un 4.864 Amazon satıcısından yapmış olduğu bir ankete gore, ankete katılanların% 44’ü satışlarda ayda 1.000 ila 25.000 dolar kazandığını bildirdi. Satıcıların% 68’i % 10’un üstünde kar tutarı ı bildirdi ve satıcıların% 22’si % 25’in kuzeyinde kar tutarı bildirdi.

Herhangi bir fizyolojik ürünün, ilk başta kârlılığınızı tüketebilecek üretim ve nakliye maliyetlerine haiz olacağını anımsamak önemlidir. İnterneti daha verimli bir halde satmak ve online mağazanıza olan ilgiyi çoğaltmak için reklam ağlarından yararlanın, internet sayfalarını inceleyin ve toplumsal kanıtları inceleyin.

E-ticarette Başarıya ulaşmış Olmanıza destek olacak ipuçları

E-ticaret kimi zaman ürün modelinizi geliştirmek için daha çok ön yatırım gerektirir, sadece insanların istediği bir ürününüz bulunduğunu biliyorsanız, çevrimiçi para kazanmanın mükemmel bir yolu olabilir. E-ticaret, yukarıda belirtilen öteki yaklaşımlardan değişik bir şeydir. Şaşırtıcı fizyolojik ürününüzü hayata geçirirken bu süratli ipuçlarını aklınızda bulundurun.

ÖZET: FİZİKSEL BİR ÜRÜN NASIL BAŞLATILIR

 • Ne çalışıyor? Ne geliştirilebilir? Genel tasarım yada üretim kalitesinde nelerin iyileştirileceğini bulabilmeniz için ürününüz hakkında etken olarak alan kişi geri bildirimi isteyin. Bu kirli işi erkenden yapmak, sonrasında çevrimiçi olarak daha verimli bir halde para kazanmanıza destek olacaktır.
 • Alışveriş yapanları bir e-posta bültenine( halka data vermek suretiyle, belli zamanlarda ya da bazen çıkarılan resmi duyuru.) katılmaya çağrı edin. Daha ilkin görmüş olabileceğiniz yaygın bir strateji, internet sayfası ziyaretçilerine e-posta adresleri karşılığında indirim sunmaktır. E-posta, müşterilerinize ücretsiz bir şekilde pazarlamanın mükemmel bir yoludur; Bu kitleyi kazanmaya her şeyden ilkin öncelik verin.
 • Tekrarlanan satışlardan yararlanın. Bain & Company’nin araştırmasına gore, alan kişi elde tutmada bir tek% 5’lik bir artış, karda% 25-95’lik bir artışa niçin olabilir. Orda dur! Satın alan edinmek pahalıdır ve pozitif yönde değerlendirmeleri güvence etmek imkansızdır; tekrarlanan işlemleri ve memnun müşterileri en üst düzeye çıkarmak için satın alma sonrası gizleme planı uygulayın. Yönlendirmeler kolay paradır.

İnternetten Para Kazanmak İçin Bundan Sonrasında Yapılması Gerekenler.

Oldukca şey kapladık! Amacınız çevrimiçi para kazanmaksa, bu temelleri yine yine gözden geçirmek isteyeceksiniz. Günlük çevrimiçi yaşamınızda onları tespit etmeye çalışın. Sonunda, hangi yaklaşımın sizin için en mantıklı olduğuna ve öteki iş ve aile sorumluluklarınıza uyduğuna ulaşacaksınız.

Kişisel finans alanında, bugün odaklanmak için süre ayırmak, daha iyi bir yarın yaşamanıza destek olacaktır. Aynı şey, çevrimiçi para kazanmak ve her ay cebinize extra para getirmek istiyorsanız da geçerlidir. Sizin için doğru olan yaklaşıma odaklanın, gerisini görmezden gelin ve bir sonraki gelir akışınız düşündüğünüzden daha yakın olabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap