1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYON MÜJDESİ GELDİ SSK BAĞKUR MAAŞLARINA EK OLARAK EN YÜKSEK PROMOSYON VE Ek Gelir 2022

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYON MÜJDESİ GELDİ SSK BAĞKUR MAAŞLARINA EK OLARAK EN YÜKSEK PROMOSYON VE Ek Gelir 2022
0

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYON MÜJDESİ GELDİ SSK BAĞKUR MAAŞLARINA EK OLARAK EN YÜKSEK PROMOSYON VE #ekgelir – 2022

#EkKazanç #Evdeİş #ekgelir

560 Şahıs Okudu – 6 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Ssk bağkur emeklilerine promosyon ücretleri değişti. Devlet bankaları yarışa katıldı… Emekli promosyon kampanyalarında müracaat sürelerinin uzatılmasıyla bir çok banka ödenen miktar mevzusunda güncellemeye gitti. Emekli maaşı promosyon ödemeleri başvuruları için tehlikeli sonuç haftaya girildi. Ekim ayının başlangıcında güncellenen emekli promosyon kampanyaları için son müracaat zamanı yaklaştı. Temmuz zammının arkasından ek gelir elde etmek isteyen emekliler en yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesini araştırıyor. İşte, 2022 Denizbank, Akbank, TEB, ING Bank, Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası emekli maaşı promosyonu kampanyası… Hususi bankaların emekli maaşı promosyon yarışına kamu bankaları da katıldı. Toplumsal Güvenlik Kurumu (SGK) Kamu bankalarında 3 yıl için ödenen promosyon tutarının 5 bin liraya çıkarıldığını duyurdu. Hususi bankalar 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi yapmıştı.
1 otomatik ödeme talimatına ek 750 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.Kampanya 15.12.2021-31.12.2022 arası emekli maaşını Denizbank’a devir etmiş emekli maaş müşterileri için geçerlidir.
Ziraat Bankası emekli promosyon kampanyası başvuruları devam ediyor. Temmuz ayında meydana getirilen emekli zammının arkasından bankaların emekli promosyon yarışı hız kazanmıştır. Toplumsal Güvenlik Kurumu (SGK) Kamu bankalarında 3 yıl için ödenen promosyon tutarını güncellerken gözler Ziraat Bankası emekli promosyon ödemelerine çevrildi. İşte, 2022 Ekim Ziraat Bankası emekli promosyon kampanyası ve emekli maaşı taşıma işlemi hakkında merak edilenler…
Hususi bankaların emekli maaşı promosyon yarışına kamu bankaları da katıldı. Toplumsal Güvenlik Kurumu (SGK) Kamu bankalarında 3 yıl için ödenen promosyon tutarının 5 bin liraya çıkarıldığını duyurdu. Hususi bankalar 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi yapmıştı. SGK’dan meydana getirilen açıklamada kurum ile bankalar içinde Mart 2020’de imzalanan emekli ve hak sahiplerine promosyon ödenmesine ilişkin protokollerin 1 Kasım 2022’de güncelleneceği hatırlatıldı. Aralarında kamu bankalarının da bulunmuş olduğu 19 banka ile tekrardan protokol imzalanacağı kaydedildi.

Merhaba dostlar Kanalımıza abone olup Bizleri desteleyebilirsiniz. Bizlerde böylelikle emeklinin sesini duyurabilirsiz… Bu Kanal Haberleri mahalli ve öteki malum gazete yazılarından almaktadır…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap