1. Anasayfa
 2. Kişisel

50.000 TL 0.99 Faiz Oranı ile Hesabınızda! 3 Banka Birden Kesenin Ağzını Açtı Banka Kredi

50.000 TL 0.99 Faiz Oranı ile Hesabınızda! 3 Banka Birden Kesenin Ağzını Açtı Banka Kredi
0

50.000 TL 0.99 Faiz Oranı ile Hesabınızda! 3 Banka Birden Kesenin Ağzını Açtı #kredi Banka Kredi – 2022

#kredi #kredikartı #kredinotu

53 Şahıs Okudu – 1 Şahıs Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

0.99 faiz oranı ile 50.000 TL kredi kampanyası kamu bankalarınca başlatıldı. Peki, 0.99 faiz oranlı kredinin bilgileri ve şartları neler? İşte cevabı…
Siz de nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak yada alacağınız bir ürün ve hizmet için acil paraya gereksinim duyuyorsanız bu fırsatı kaçırırsanız üzülürsünüz! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ortak kampanya başlattı. Kamu bankaları, 0.99 faizli 50.000 TL kredi vereceğini deklare etti.

Bankaların yükselen gereksinim kredisi faiz oranları sebebi ile kredi çekmekte bir fazlaca lüks haline gelmişti. Kredi çekmek isteyenler için 3 kamu bankasının devreye girmesi vatandaşlara nefes aldırıacak. Bankaların kredi kampanyasını duyanlar, “Ziraat Bankası kredi oranları neler? Halkbank güncel kredi oranları ne kadar? ve Vakıfbank kredi kampanyası nedir?” şeklindeki sorulara cevap aramaya başladı.

Devlet Bankası olan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası art arda yeni kampanya duyurularını açıklarken bu kampanyalardan biri yenisi dün meydana gelen kabine toplantısının peşinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyuru etmiş olduğu destek kredisi paketi için geldi.
Destek Kredisi Şartları Şu şekilde:
Kredi alabilmek için lüzumlu harcamalar açıklandı.

O harcamalar şu şekilde:

Çatı ve kapı sistemler, yalıtımlı pencere doğrama sistemleri,

Konutun zemin, duvar ve tavanın ısı, su, ses yada yangın yalıtımı, dış çephe mantolama

Apartman site/yönetimi bünyesinde yer edinen konutlar için, apartman/site yönetimince oy çokluğuyla karar alınması şartı aranmaktadır. Yönetim karar defterinin şubelere ibrazı ile başvuruda bulunulabilir.

Müstakil bağımsız kısmı için müracaat yapılabileceği benzer biçimde, apartman/site yönetimi bünyesindeki konutu için tek başına yalıtım hizmeti almak istemesi durumunda da başvuruda bulunabilecek.

Apartman/site yönetimi olarak karar alınması ile yalıtım hizmeti alınacak olması halinde Uygulayıcı Şirket ile apartman/site yönetimi antak kalma yapılmış olması gerekmektedir.

Yalıtım hizmetinin faturasının / proforma faturasının banka şubelerine ibrazı gerekmektedir.

60 Ay Vadeli Destek Kredisi Başvurusu
– Apartman /Site yönetimindeki konutlarınız için, apartman/site yönetimi tarafınca oy çokluğuyla karar alınması ve Yönetim karar defterini 3 kamu bankasından birine ibraz ederek kredi başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Apartman/Site yönetiminin olmadığı Konut nitelikli bağımsız bölümün Maliki olmanız halinde kredi başvurusu yapılabilirsiniz.

– Apartman/site yönetimi yada kat maliki ile yalıtım hizmeti alınacak Uygulayıcı Şirket ile içinde yalıtım anlaşması bulunmasu gerekiyor. (Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ndeki Ek-9 belgesindeki formata uygun olmalı.)

– Yalıtım hizmetinin faturasının / proforma faturasını banka şubelerine ibraz ettikten sonrasında – Konutlarda Isı Yalıtımı Kredisini iki parça olarak kullanılabilirsiniz.

1) İlk etapta kat maliki olarak payınıza düşen yalıtım tutarının yüzde 60’lık kısmı için,

2) Yalıtım işleminin tamamlanmasından sonrasında, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nca Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenlemek suretiyle yetkilendirilmiş şirketlerden minimum C sınıfı Enerji Kimlik Belgesi’ni Bankamıza ibraz etmenizin peşinden ise yalıtım tutarının geri kalan yüzde 40’lık kısmı için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu belgelerle destek kredisi başvuruları, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirilebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir